آخرین اخبارکد مطلب: 26883
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/19 - 16:07
بمناسبت دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه های مختلفی در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت دهه مبارک فجر پیش از ظهر امروز پنجشنبه مسئول عملیات بازرسی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل،جانشین سپاه ناحیه عشایری،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و پایوران سپاه  و اصحاب رسانه ضمن تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب و شهدا با خانواده شهید سعید کعبه ای دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که در سالگرد شهادت شهید سعید کعبه ای در عملیات والفجر هشت انجام شد،حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری با تاکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

همچنین به همین مناسبت همزمان با سراسر کشور مراسم روز میهمانی لاله با حضور جمعی از جانشین فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،مسئولان،روحانیون و نیروهای مرزبانی آموزش شهید مدنی در گلزار شهدای اصلاندوز برگزار و ضمن قرائت فاتحه مزار شهدا غبارروبی و عطرافشانی شد.

حجت الاسلام نوری از روحانیون منطقه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه ولایت فقیه و خون شهدا عنوان کرد و گفت:امروز باید با دفاع و حمایت از انقلاب و جمهوری اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان، آرمانها، دستاوردها و اهداف شهدای عزیزمان را زنده نگه داریم، چرا که ملت سرفراز ایران در هر زمان در برابر این گونه توطئه ها و فتنه های دشمنان همیشه سربلند و استوار ایستاده است.

به مناسبت دهه مبارک فجر جلسه شورای قشر،مسابقه فوتسال بین فرهنگیان و تشکیل حلقه صالحین به همت بسیج فرهنگیان سپاه ناحیه عشایری برگزار شد.

ارسال نظر