آخرین اخبارکد مطلب: 26876
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 15:04
به همت اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان؛
نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در اصلاندوز افتتاح شد+تصاویر
همزمان با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ششمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و بمناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ششمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب با حضور رییس آموزش و پرورش،شهردار و رییس شورای بخش اصلاندوز و اصحاب رسانه بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه راه زینب(س) این شهر افتتاح شد.

قدرت مهرآوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،نمایشگاه مدرسه انقلاب را نمونه بارز خلاقیت ها و ابتکارات دانش آموزان دانست و گفت:دانش آموزان در این نمایشگاه ها خلاقیت های خود را در حوزه های مختلف به منصه ظهور می رسانند.

وی افزود:معرفی و تبیین دستاوردهای 39 ساله انقلاب بزرگ اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی به نسل سوم و چهارم انقلاب از اهداف برپایی این نمایشگاه در سطح مدارس است. 

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز، برگزاری این نمایشگاه‌ها اقدامی مهم، ارزشی و اثرگذار در راستای تبیین ارزش‌ها و انتقال آرمان‌های بلند امام خمینی(ره)، مقام‌معظم‌ رهبری و حماسه‌آفرینی ملت ایران در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به نسل نوجوان و جوان کشور است.

به گزارش ارس تبار،نمایشگاه مدرسه انقلاب که هر ساله به همت اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان منطقه اصلاندوز برپا می شود،در غرفه های مختلف جهت نمایش به دانش آموزان و اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان و اعضای قرارگاههای دانش آموزی تا 30 بهمن ماه در دبیرستان راه زینب(س) دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر