آخرین اخبارکد مطلب: 26410
تاریخ انتشار: پ, 1396/08/25 - 20:47
مردم اصلاندوز مغان در سطح شهر و روستا در اقدامی خداپسندانه به یاری زلزله زدگان استان کرمانشاه شتافتند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،این کمک ها شامل پول نقد،آب،نان،لباس های زنانه و مردانه، پتو و سایر البسه، مواد خوراکی، پوشاک، شیر خشک، چادر و وسایل مورد نیاز زلزله زدگان است که به صورت تفکیک شده و دقیق پس از جمع آوری در ماشین های موجود بار خواهند شد و توسط سپاه ناحیه عشایری به صورت یک کاروان به سوی مناطق زلزله شده روانه خواهند شد.

سیدمحمود میرموسوی ورزشکار بسیجی اصلاندوزی و دارنده مدال طلای جهانی نیوجرسی آمریکا در رشته وزنه برداری معلولان بخاطر کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه مدال خود را بفروش گذاشت.

جمع آوری کمک های مردمی توسط حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در روستای بران علیا،حوزه بعثت در روستای قارشقا تپه سی و کورلار،پایگاه شهید واحدی سپاه ناحیه عشایری و هیات امنای مسجد امام حسین(ع) در شهر اصلاندوز،جهت ارسال به مردم زلزله زده کرمانشاه از جمله تصاویر دریافتی هستند.

همچنین امروز فرمانده سپاه ناحیه عشایری و پایوران ناحیه و مادر شهید بهلول خورشید در حرکتی خداپسندانه به مردم زلزله زده استان کرمانشاه کمک کردند.

به همت پایگاه‌های بسیج ناحیه مقاومت بسیج عشایری، کمک‌های انسان‌دوستانه برای زلزله‌زدگان کرمانشاه توسط حوزه‌های مقاومت بسیج درحال جمع‌آوری است که این روند تا چند روز دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

به اطلاع مردم نوعدوست شهر و روستاهای اصلاندوز می رساند در صورت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه میتوانید کمک های نقدی و غیر نقدی خود اعم از پوشاک،وسایل خواب،لوازم بهداشتی،پتو،نایلون و غیره از طریق پایگاههای بسیج روستاها و شهر و همچنین در چهارراه امام(ره) اصلاندوز به بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری جهت ارسال به مناطق زلزله زده تحویل دهید.

ارسال نظر