مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری در یادداشتی به ویژگی های نماز جمعه و وظایف ائمه جمعه از نگاه رهبر معظم انقلاب پرداخت.
در ادامه به بازخوانی موضوع عدالت و مبارزه با فساد در منشور گام دوم انقلاب می پردازیم.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: بیماری‌های قلبی و عروقی اصلی‌ترین علت مرگ‌ومیر در اردبیل هستند.

کاهش شدید قیمت سیر در اوج فصل برداشت، سیرکاران را غافلگیر کرده و چشم انتظار حمایت مسئولان هستند.

 

هشدار نوعي انتزاع، تئوري، قياس يا به عبارتي، عقيده است که البته، محصول استدلال منطقي بوده و فرضيه‏اي قابل اعتبارسنجي است.
مشارکت مردم در امور اطلاعاتی به عنوان تابعی از وضعیت ارتباط اطلاعات و مردم در قالب پنج رویکرد اجبار و ترس، فایده گرایی، عقیدتی( مبتنی بر ملی گرایی و یا ایدئولوژی)، و مسئولیت شهروندی قابل تبیین است.
رونق تولید و حمایت از کالای داخلی یکی از اساسی‌ترین راهکارها برای غلبه بر تحریم‌های اقتصادی است که لازمه تحقق اهداف این شعار توجه ویژه به مواردی هم چون اصلاح محیط کسب و کار، مهار نقدینگی، اصلاح نظام بانکداری و... است.

بانکی بودن اقتصاد ایران، نقش کلیدی بانک‌ها را در تسریع شکوفایی اقتصادی، حمایت از تولید ملی و رونق تولید داخلی انکار ناپذیر کرده است.

 

گاهي رفتار بچه‌ها درمعاشرت‌هاي نوروزي ما را مي‌آزارد. لذا بدان جهت که رفتار فرزانمان موجبات شرمندگي ما را در حضور ديگران فراهم نياورد، مي‌توانيم در موقعيت‌هاي مناسب به آنها آموزش دهيم که هنگام حضور در ميهماني‌ها و يا رسيدن ميهمان چگونه رفتار کنند.
یادداشت/حجت الاسلام اکبری
بسیج یک فرهنگی است که از تدبیر زیبا و حکیمانه خداوند بر عالم هستی الهام گرفته است.

صفحه‌ها