آخرین اخبارکد مطلب: 27871
تاریخ انتشار: س, 1398/04/11 - 22:44
هرساله با فرارسیدن فصل تابستان طرح جوانه های صالحین ،ویژه برنامه جوانان و نوجوانان درسطح پایگاههای کشور برگزار می شود که از امروز اجرای این طرح در سطح پایگاههای اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،آیین افتتاحیه طرح جوانه های صالحین پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری و بسیجیان پایگاههای مقاومت خواهران و برادران در محل مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری در این مراسم ضمن ارائه برنامه جوانه های صالحین جهت اجرا در سال 1398و با اشاره به هجمه دشمن در تخریب افکار جوانان، از اجرای طرح جوانه های صالحین در راستای مقابله با آن و پرکردن اوقات فراغت جوانان خبر داد و جذب افراد در بسیج را یکی از اهداف مهم در اجرای طرح جوانه های صالحین خواند.

وی با بیان اینکه طرح جوانه های صالحین در 9 محور اجرا می شود گفت: امسال در 4 پایگاه مقاومت بسیج طرح جوانه های صالحین اصلاندوز اجرا میشود که ازاین تعداد 2 پایگاه مربوط به خواهران و 2 پایگاه برای برادران است.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری با اشاره به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب  و حضور موثر جوانان در عرصه های مختلف نظام گفت:از جمله برنامه های طرح جوانه های صالحین بارویکرد مسجدمحوری در قالب برنامه های فرهنگی، تربیتی، آموزشی و مهارتی برای جوانان است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری نیز درباره اهداف شجره طیبه صالحین به ایراد سخن پرداخت.

تجلیل از مربیان حلقات صالحین و فرماندهان پایگاههای مقاومت و خادمین مسجد از جمله برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر