آخرین اخبارکد مطلب: 27847
تاریخ انتشار: د, 1398/03/27 - 13:21
استاندار اردبیل با صدور حکمی سیدعباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب کرد.

به گزارش ارس تبار،اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور حکمی عباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است : امید است با بهره گیری از عنایات خداوند متعال و همه توان و تجربه خود و استفاده از ظرفیت های موجود در آن مجموعه، در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان، با الهام از منویات مقام معظم رهبری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، موفق باشید.

سید عباس مینایی متولد ۱۳۵۹ مغان،دکترای برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاههای تهران و تبریز،دارای ۱۰ سال سابقه کار و مدیریت در وزارت کشور(فرمانداری های شهرستان گرمی و پارس آباد،استانداری اردبیل،سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و بخشدار اصلاندوز)است.

وی فردی با انگیزه و تلاشگر و از محبوبیت قابل توجهی در سطح شهرستان اصلاندوز و شهرستانهای همجوار برخوردار است.

مینایی پس از ۴/۵سال سابقه کاری در سمت بخشدار اصلاندوز، اینک با حکم استاندار اردبیل بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب شد.

شهر اصلاندوز از توابع شهرستان پارس‌آباد استان اردبیل بر اساس مصوبه هیات دولت در اوایل اسفندماه سال گذشته در تقسیمات کشوری از سطح بخش ارتقا و به عنوان شهرستان مستقل شناخته شد.

شهرستان اصلاندوز در قسمت جنوب غربی شهرستان پارس آباد گرفته و از طرف شمال به کشور جمهوری آذربایجان، از جنوب به شهرستان بیله سوار و گرمی و از غرب با شهرستان کلیبر استان آذربایجان شرقی همسایه است و براساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت این شهرستان ۳۲ هزار و ۵۰۶ نفر بود که اکنون بر اساس نرخ رشد، جمعیت این شهرستان بیش از ۳۸ هزار نفر است.

مدیریت پایگاه خبری و اطلاع رسانی ارس تبار انتخاب بجا و شایسته سید عباس مینایی را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز تبریک می گوید.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

جناب آقاي دكترسيد عباس مينايي خوش يمني قدمهايتان براي شهر و منطقه اصلاندوز آرزوي ديرنه ما را برآورده ساخت ،البته كه زحمات ساير مسئولين دلسوز نيز در اين امر غيرقابل انكار است .تبريك ما را به جهت انتصابتان به سمت سرپرستي فرمانداري شهرستان اصلاندوز بپذيريد.

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان فرماندار شهرستان اصلاندوز را تبريك عرض مي نماییم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش تحولی عظیم در شهر اصلاندوز بيش از پيش خواهد گرديد ، اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم.(محسن غفاریان)

جناب آقاي دكترسيد عباس مينايي خوش يمني قدمهايتان براي شهر و منطقه اصلاندوز آرزوي ديرنه ما را برآورده ساخت ،البته كه زحمات ساير مسئولين دلسوز نيز در اين امر غيرقابل انكار است .تبريك ما را به جهت انتصابتان به سمت سرپرستي فرمانداري شهرستان اصلاندوز بپذيريد.

سلام وتبریک همه مردم اصلاندوز ودکتر مینایی

با سلام - جناب اقای دکتر سید مینایی تبریک عرض می نمایم موفق و سربلند باشید
ارسال نظر