آخرین اخبارکد مطلب: 27824
تاریخ انتشار: پ, 1398/03/09 - 09:26
قشرهای مختلف مردم،مسئولان،روحانیون و عشایر شهرستان اصلاندوز آمادگی خود را جهت حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،روز جهانی قدس که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران و پایه گذار گفتمان انقلاب اسلامی نامگذاری شده ،مورد توجه جهانیان بوده و تأثیرات قابل توجهی داشته است.

۴۰ سال است که از این نامگذاری و برپایی راهپیمایی می‌گذرد و راهپیمایی روز قدس بعد از ۲۲ بهمن دومین راهپیمایی گسترده در کشور است و در طول این ۴۰ سال در تمامی شرایط همواره ملت ما موضوع روز جهانی قدس را گرامی داشته و با حضور خودشان مظلومیت ملت فلسطین را فریاد زدند.

زنده نگه داشتن آرمان فلسطین هر ساله فرصتی را فراهم کرده برای اینکه جوامع انسانی و افکار عمومی از ظلم صهیونیست‌ها و مظلومیت فلسطینی‌ها آگاه شوند.

شعار محوری روز جهانی قدس سال ۹۸ را «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین» اعلام کرد و گفت: به یاری خداوند روز جمعه بار دیگر شاهد شکست جبهه آمریکایی – صهیونیستی – سعودی برابر عزم و اراده امت اسلامی در حمایت از فلسطین و آرمان قدس شریف خواهیم بود و عزم ملت فلسطین برای بازگشت به سرزمین‌های اشغالی و مادری خود را در مقیاس جهانی خواهیم دید.

در این راستا ما مرزداران عشایر،مسئولان،ائمه جماعات مساجد و روحانیون،فرماندهان نظامی و انتظامی ،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،بسیجیان و مردم شهید پرور شهرستان اصلاندوز با حضور در راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز جهانی قدس همزمان با سایر شهرهای کشور حمایت خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می داریم.

وعده ما:ساعت 12 شهر جمعه 10 خرداد، مقابل میدان امام حسین(ع)-روبروی سپاه ناحیه عشایری

انتهای پیام/

 

ارسال نظر