آخرین اخبارکد مطلب: 27771
تاریخ انتشار: چ, 1398/02/11 - 10:24
اجساد دو برادر از سه برادر غرق شده در رودخانه قره سو در حالی امروز از عمق رودخانه بیرون کشیده شد که این دو برادر در آغوش هم بودند.

به گزارش ارس تبار عصر دیروز بود که خبر ناپدید شدن سه برادر در رودخانه قره سو درخروجی رسانه ها قرار گرفت و تا صبح امروز جستجو ها برای پیدا کردن این سه جوان  ادامه یافت تا اینکه جسد هر سه بردار از آب به ظاهر آرام اما پر تلاطم قره سو به بیرون کشیده شد.

داماد خانواده که تنها بازمانده حادثه غرق شدگی در رودخانه قره سو در حوالی روستای ارباب کندی مشگین شهر است، درباره این حادثه تلخ گفت: حادثه در یک آن اتفاق افتاد،یکی از برادران در رودخانه در تدارک مهیا کردن تجهیزات ماهیگیری بود که در آب فرو رفت، فریادهای کمک او دو برادرش را به تکاپو انداخت ، ابتدا یکی از برادران برای نجات وی خود را به آب زد که آب خروشان او را نیز در خود بلعید و برادر کوچک نیز به کمک برادرانش شتاف اما او نیز اسیر آب شد.

داماد خانواده که  به چشم خود شاهد  غرق شدگی برادران همسر خود مجتبی ، مرتضی و کاظم  بوده و از این اتفاقات تلخ دچار شوک شده است،اضافه کرد: با چوب و شاخه درختان بسیار تلاش کردم که برادران همسرم را نجات دهم اما آب قره سو آنها را در خود فرو برد.

 به گفته شاهدان عینی اجساد یکی از غرق شدگان این حادثه دوشنبه شب توسط نیروهای امدای از آب گرفته شد و 2 جسد دیگر نیز در حالی که در آغوش هم بودند امروز سه شنبه توسط غواصان از عمق رودخانه بیرون کشیده شدند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر