آخرین اخبارکد مطلب: 27744
تاریخ انتشار: ج, 1398/01/30 - 17:02
امام جمعه اصلاندوز گفت:امنیت و آسایش امروز کشور در سایه تلاشهای شبانه روزی نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت امام زمان عجل الله و هفته سربازان گمنام امام زمان(ج)،عدالت فراگیر،رشد فکری و اخلاقی و ایمانی،اتحاد و همدلی،سلامت جسمی و روانی،خیر و برکت و فراوانی، نبود فقر در جامعه،حاکمیت اسلام و نابودی کفر، امنیت عمومی و گسترش علم و دانش را از دستاوردهای مهم ظهور امام زمان عجل الله عنوان کرد.

وی با بیان اینکه برای ظهور امام زمان عجل الله باید بسیار دعا کرد گفت:اگر کسی می خواهد امام را بشناسد به فتاوا و فرمایشات مراجع عظام تقلید و رهبری عمل کند.

امام جمعه اصلاندوز با تاکید بر اینکه سربازان گمنام امام زمان عجل الله نیروهای خدوم وزارت اطلاعات شبانه روزی زحمت می کشند تا امنیت و آسایش مردم تامین شود افزود:سربازان گمنام امام زمان(عج)،سربازان دین و اسلام و قرآن و همراه با معنویت و اخلاق، پاسبان و نگهبان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

حجت الاسلام اسدزاده الگو گیری از اسلام قرآن و دین،ارزش مداری،پایبندی به گفتمان انقلاب اسلامی،ولایت مداری و ولایت محوری را از کارهای مهم وزارت اطلاعات نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت:اگر امروز در امنیت و آسایش زندگی می‌کنیم در سایه نیروهای اطلاعاتی،امنیتی،سپاهی،بسیجی،ارتشی و انتظامی است.

وی با اشاره به دیدار قاریان عالم اسلام با مقام معظم رهبری به ارزش و جایگاه قرآن کریم در جامعه اسلامی تاکید کرد و رونق مجالس قرآنی را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

خطیب نماز جمعه اصلاندوز در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار سال 98 گفت:تحقق رونق تولید،مستلزم بازنگری در شیوه بهبود فضای کسب و کار،مقابله با سوداگری و فساد،خروج دولت از تصدی گری اقتصادی، اصلاحی قوانین،خروج از اقتصاد دستوری،اصلاح گلوگاههای نظام بانکی و تدبیر برای تقویت سرمایه های اجتماعی است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه شعار سال باید عملی تحقق یابد نه زبانی و جلسه ای،رونق تولید را باطل السحر جنگ اقتصادی دشمن دانست و تصریح کرد:ایجاد اشتغال،افزایش قدرت خرید و تولید باید عملیاتی شود تا مردم دچار مشکلات و گرفتاری نشوند.

وی همچنین با تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران در سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام (ره)گفت:سپاه از بدو تولد تا به امروز منشأ خیرات و برکات هم برای ایران اسلامی هم برای عالم اسلام و خاورمیانه شده است.

امام جمعه اصلاندوز سپاه را مصداق بارز اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ و رُحَماءُ بَینَهُم دانست و گفت:اگر آمریکا،سپاه را تروریست اعلام کرده به خاطر اینکه سپاه در مقابل القاعده و طالبان ایستادگی کرده و در عراق و سوریه داعش را از بین برده و از انتشار آن به دیگر مناطق جلوگیری کرده است.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان با تبریک آغاز هفته کار و کارگر به کارگران کشور بخصوص شهرستان اصلاندوز گفت:کارگران شبانه روزی تلاش می‌کنند و باید از زحمات این قشر زحمتکش جامعه قدردانی و در هفته های آینده تجلیل شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر