آخرین اخبارکد مطلب: 27721
تاریخ انتشار: س, 1398/01/20 - 15:43
همایش تجلیل از برترین های کنکور 97 در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش ارس تبار ،همایش تجلیل از برترین های کنکور 97 و ارائه برنامه و راهکارهای مناسب برای موفقیت در کنکور 98 پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور امام جمعه، بخشدار،فرمانده ناحیه عشایری،رییس و کارکنان اداره آموزش و پرورش،جمعی از مسئولان، اولیاء٬ دانش آموزان و فرهنگیان در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در این همایش ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، گزارشی از عملکرد اداره آموزش و پرورش و نحوه آماده سازی داوطلبین کنکور برای کنکور سراسری 98 ارائه نمود و گفت: موفقیت دانش آموزان در کنکور حاصل تلاش دانش آموزان، اولیا، دبیران و مدیران مدارس و سایر مسئولان است.

قدرت مهرآوران با اشاره به ارزشمند و مفید بودن مراسم تجلیل از برترین های کنکور گفت: اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در کنکور سراسری 97 نسبت به سال های قبل رشد خیلی بالایی داشته و هدف از برگزاری این همایش ها را آشنایی دانش آموزان با نحوه سئوالات کنکور، استفاده از فرصت مطالعاتی، آماده سازی دانش آموزان و آشنایی آنها از نحوه سئوالات نهایی  با توجه به تاثیر مثبت معدل نهایی در کنکور سراسری دانست.

مهرآوران همچنین به ارائه راهکارهایی برای کسب نتیجه بهتر دانش آموزان در کنکور سال آینده پرداخت و جدیت، پشتکار و تلاش دانش آموزان و حمایت اولیاء دانش آموزان را برای فتح قله های علمی خواستار شد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه و مینایی بخشدار اصلاندوز در سخنان جداگانه ای به اهمیت و جایگاه علم در جامعه اشاره نمودند.

گفتنی است پخش کلیپ تصاویر برترینهای کنکور سراسری 97 منطقه اصلاندوز، مولود خوانی توسط مداح اهل بیت به مناسبت ولادت سومین اختر فروزان امامت و ولایت حضرت امام حسین( ع) و روز پاسدار٬ اهداء هدایا و لوح تقدیر برای دانش آموزان برتر کنکور 97 و معلمان زحمتکش و تلاشگر از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر