آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27709
تاریخ انتشار: ي, 1398/01/18 - 19:01
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:شعار رونق تولید با اقدام عملی و جدی مردم و مسئولان کشور تحقق می یابد.

سرهنگ حسین حسین زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه با بیان اینکه شعار امسال بنام سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است افزود:شعار رونق تولید با اقدام عملی و جدی مردم و مسئولان کشور تحقق می یابد.

وی ترویج گفتمان رهبر انقلاب را وظیفه‌ همگانی دانست و تصریح کرد:از مهم‌ترین وظایف بسیج در این راستا تبیین و ترویج فرهنگ تولید در جامعه است که با همکاری حوزه ها،  پایگاههای بسیج و حلقه‌های صالحین تلاش خواهد شد.

فرمانده ناحیه عشایری با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب گفت:تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم می‌تواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم می‌تواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند و هم می‌تواند مشکل اشتغال را برطرف کند.

حسین زاده با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان بر علیه کشورمان گفت:امسال همه باید دست در دست هم دهند تا با رونق تولید، توطئه‌های دشمنان خنثی شود.
وی با تاکید بر نقش موثر مسئولان در راستای تحقق شعار سال گفت:مسئولان باید در زمینه تحقق رونق تولید،تشویق تولید ملی،جلوگیری از واردات بی‌رویه و حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی بسیار تلاش کنند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری نقش مردم و عشایر را در مصرف تولیدات ملی و کالای ایرانی در راستای رونق تولید بسیار موثر دانست و گفت:جامعه عشایری استان اردبیل یکی از موثرترین و کارامدترین قشر جامعه در راستای تحقق شعار امسال و اقتصاد مقاومتی است بطوری که در بخش‌های مختلف اقتصادی ازجمله فرآورده‌ های دامی، کشاورزی، زنبورداری، صنایع‌دستی و غیره نقشی بسیار مهمی دارند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر