آخرین اخبارکد مطلب: 27675
تاریخ انتشار: س, 1397/12/21 - 16:19
صرفا جهت اطلاع مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل!
زمین چمن شهرستان اصلاندوز همچنان در سایه بی توجهی/پروژه ای که 18ساله شد!
۱۸ سال از آغاز پروژه احداث زمین چمن شهرستان اصلاندوز می گذرد اما همچنان سایه بی توجهی مسئولان به این پروژه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،با توجه به بازدیدی که بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در ۲۷ اسفند سال گذشته در حضور رییس و عضو شورای شهر اصلاندوز از زمین بی چمن اصلاندوز داشتند اعلام کردند که زمین چمن مصنوعی احداث می شود، اما یکسال از آن بازدید می گذرد ولی تاکنون از ایجاد چمن خبری نشده است!

امروزه زمین چمن مصنوعی که نیاز به نیرو و حتی آبیاری ندارد بجای زمین چمن طبیعی پاسخگویی بسیاری از مطالبات جوانان و نوجوانان و برگزاری مسابقات برون استانی ودرون استانی و همچنین لیگ شهرستان است.

وضعیت کنونی این زمین باعث شده تا فوتبال شهرستان اصلاندوز با چالشی جدی روبرو شود که نهایتا باعث می شود این ورزش نتواند در این مدت پیشرفتی حاصل کند.

در اینجا سوال مطرح می شود که برای ادامه پروژه زمین چمن اصلاندوز،مشکل کمبود اعتبار دارید یا مساله دیگری مطرح است؟!

اینجانب بعنوان خبرنگار ارس تبار جهت اطلاع مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل می رسانم  که بنظر نمی رسد مشکلی از لحاظ اعتبار داشته باشید چون طبق خبر جنابعالی ۱۵میلیارد ریال برای پیست دو و میدانی و چمن طبیعی شهید کلانتری شهرستان پارس آباد هزینه می شود که البته جای تشکر و قدردانی است برای ارتقا ورزش شهرستان عنایت دارید، اما اصلاندوز که با تلاش مسئولان به شهرستان ارتقا یافته،باید در اولویت کاریتون باشه که امیدواریم عنایت ویژه ای به مطالبه بحق جوانان ورزشکار این خطه مرزی استان اردبیل داشته باشید.

Afbeeldingsresultaat voor ‫زیمن چم ن اصلاندوز‬‎

انتهای پیام/

 

ارسال نظر