آخرین اخبارکد مطلب: 27659
تاریخ انتشار: د, 1397/12/13 - 22:25
جلسه شورای اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز با هدف بررسی طرح های عمرانی، مسائل و مشکلات مدارس و کمبود فضای آموزشی در اتاق ریاست این اداره برگزار شد.

به گزارش ارس تبار،جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز با هدف بررسی طرح های عمرانی، مسائل و مشکلات مدارس و کمبود فضای آموزشی با حضور امام جمعه، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، اعضای شورای آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین منطقه در اتاق ریاست برگزار شد.

   قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز و دبیر شورا ضمن تبریک هفته تربیت اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بنیانگذاران نهاد مقدس امور تربیتی و تقدیر و تشکر اززحمات اعضای شورای آموزش و پرورش با ارائه گزارشی از وضعیت طرح های عمرانی و مسائل و مشکلات مدارس و کمبود فضای آموزشی اظهار امیدواری کرد که با همکاری و مساعدت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مسئولین، خیرین، اولیاء دانش آموزان و اعضای شورای آموزش و پرورش  شاهد موفقیت های بیشتری در حوزه آموزشی و پرورش شهرستان اصلاندوز باشیم .

حجت الاسلام والمسلمین اسدزاده امام جمعه شهرستان اصلاندوز ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت هفته زن با تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی رییس، اعضای شورای آموزش و پرورش، کارکنان، مدیران و فرهنگیان مدارس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در خصوص فعالیتهای انجام یافته در حوزه های مختلف آموزشی و پرورشی خواستار رفع مشکلات کمبود فضاهای آموزشی و تکمیل طرحهای نیمه تمام در مدارس منطقه شد.

در ادامه لطفی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ضمن قدردانی از فعالیت های عمرانی صورت گرفته در مدارس شهرستان اصلاندوز و باتوجه به مشکلات و کمبود فضاهای آموزشی جهت رفع این تنگناها بعد از بازدید میدانی از مدارس منطقه با حضور امام جمعه، اعضای شورای آموزش و پرورش و هماهنگی لازم با فرماندار شهرستان پارس آباد مغان پس از بحث و بررسی و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.  

  1. احداث مدرسه 12 کلاسه (شهید باهنر) در داخل شهر از محل اعتبارات ملی در برنامه سال 1398
  2. احداث مدرسه استثنایی سه کلاسه در محل ساختمان قدیمی کانون فرهنگی و تربیتی فجر از محل اعتبارات ملی در سال 1398
  3. احداث مدرسه سه کلاسه میثم روستای سرخای کندی با مشارکت 50 درصدی بانک انصار(سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل) و 50 درصد از محل اعتبارات استانی
  4. احداث مدرسه 6 کلاسه رسالت روستای نورمحمد کندی از محل اعتبارات استانی و کمیته برنامه ریزی شهرستان با نظر مساعد فرماندار شهرستان پارس آباد مغان
  5. احداث مدرسه 6 کلاسه شهید مصطفی خمینی(ره) روستای اسد کندی از محل اعتبارات استانی و کمیته برنامه ریزی شهرستان با نظر مساعد فرماندار شهرستان پارس آباد مغان
  6. تکمیل ساختمانهای نیمه تمام 4 باب نماز خانه های مدارس شهریار، هنرستان دکتر حسابی، تربیت، جعفربن علی(ع)
  7. تکمیل و آماده سازی سالن ورزشی اختصاصی اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز
  8. تامین اعتبار و برنامه ریزی برای احداث حصارکشی مدرسه شبانه روزی دخترانه نرگس و مدرسه مقداد روستای محبوب کندی
  9. مقاوم سازی ساختمان هنرستان علم و صنعت به عنوان مرکز رفاهی فرهنگیان اداره آموزش و پرورش اصلاندوز
  10.  

انتهای پیام/

 

ارسال نظر