آخرین اخبارکد مطلب: 27658
تاریخ انتشار: د, 1397/12/13 - 22:16
به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی برنامه های مختلفی در آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش ارس تبار ،به مناسبت هفته تربیت اسلامی رییس اداره آموزش و پرورش، معاون پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان حوزه پرورشی، معاونین، مشاوران و مربیان پرورشی مدارس با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان اصلاندوزضمن دیدار و بهره مندی از رهنمودهایش، این هفته را گرامی داشتند.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن تبریک هفته تربیت اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنربنیانگذاران نهاد مقدس امور تربیتی  بر اهمیت تربیت اسلامی در کنار دیگر تعالیم علمی و اخلاقی در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز با بهره گیری از نیروهای کارآمد و معتقد و متدین و آشنا به تعالیم اسلامی نسبت به ارائه تعالیم مبتنی بر اسلام در سطح مدارس منطقه تلاش می نمایند.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز ضمن تبریک هفته تربیت اسلامی با تقدیر و تشکراز حضور فرهنگیان و نیرو های حوزه پرورشی، این ایام را به فعالان عرصه تعلیم و تربیت به خصوص مربیان امور تربیتی تبریک گفت و بر توجه هر چه بیشتر به نگاه دقیق و موشکافانه بر تعالیم اسلامی و اشاعه فرهنگ غنی و انسان ساز اسلام در بین نوجوانان و جوانان به خصوص دانش آموزان تاکید نمود.

حجت الاسلام والمسلمین اسدزاده امور تربیتی را در آموزش و پرورش بسیار مهم دانست و با اشاره به اینکه رسالت اصلی پیامبران و پیشوایان دینی نیز در راستای اهداف تربیتی بوده؛ افزود: مربیان پرورشی طلایه داران امرتعلیم و تربیت در مدارس و حتی جامعه هستند و باید دنباله رو و پیرو مکتب شهدای والامقام باشند و اهتمام جدی تری درباره مسائل تربیتی دانش آموزان در مدارس داشته باشند.

اسدزاده تصریح کرد؛ دارایی، دانایی و توانایی سه رکن اصلی فعالیت های تربیتی و پرورشی می باشد که لازم است هر مربی پرورشی این ویژگی های خطیر و بنیادی را داشته باشند چرا که موفقیت علمی به تنهایی ملاک و از اهداف تعالیم اسلامی نبوده و باید در کنار رشد تربیتی و اخلاقی درست صورت بگیرد.

بایرام بیدار معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با ارائه گزارشی از عملکرد معاونت پرورشی و تقدیر و تشکر از حمایت امام جمعه شهرستان اصلاندوز در پیشبرد برنامه های اداره متبوع، ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش کارشناسان حوزه پرورشی، معاونین، مشاوران و مربیان پرورشی مدارس بتوانیم در فرهنگ سازی اسلامی و همچنین براساس اهداف تربیتی وپرورشی تبیین شده در سند تحول بنیادین همچون سالهای گذشته موفق باشیم.

گفتنی است غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدرگمنام  شهرستان اصلاندوز و اهدای جوایز و لوح سپاس به مربیان، مشاوران و معاونین پرورشی مدارس از دیگر برنامه های اجرا شده این دیدار بود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر