آخرین اخبارکد مطلب: 27619
تاریخ انتشار: چ, 1397/11/10 - 23:19
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در پی حادثه گازگرفتگی در روستای بنماران از توابع شهرستان کوثر ۲۴ نفر از اهالی این روستا به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش ارس تبار به نقل از فارس، رامین معبودی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: عصر امروز طبق گزارش اعلامی به اورژانس استان اردبیل مبنی بر وجود علایمی از گاز گرفتگی در تعدادی از اهالی روستای بنماران شهرستان کوثر، تیم‌های امداد اورژانس متشکل از چند دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس مرکز استان اعزام شدند.

وی بیان کرد: بالگرد هوایی اورژانس اردبیل به منطقه اعزام و بیمارانی که به دلیل گازگرفتگی در مسجد این روستا توسط نیرو‌های مردمی و اورژانس به مرکز بهداشتی درمانی خلفلو منتقل شده بودند را سریعاً به مراکز درمانی و بیمارستان‌های اردبیل و کوثر منتقل کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: در این حادثه جمعاً ٢٤ نفر از اهالی روستا با علایم مشابه گازگرفتگی توسط نیرو‌های اورژانس و هلال احمر امدادرسانی شدند.

معبودی گفت: بنابر گزارش مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی اردبیل، حال بیماران خوب گزارش شده و تعدادی به صورت سرپایی درمان و تعدادی نیز تحت مراقبت‌های لازم در بیمارستان قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر