آخرین اخبارکد مطلب: 27617
تاریخ انتشار: ي, 1397/11/07 - 12:05
جلسه مدیران و مدیر آموزگاران مقاطع تحصیلی منطقه اصلاندوز با حضور امام جمعه، رییس و معاونین در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش ارس تبار،قدرت مهرآوران رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز، در ابتدای جلسه ضمن عرض خوش آمد گویی و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تقدیر و تشکر از زحمات مدیران، مدیران را به برگزاری باشکوه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار محوری(( افتخار به گذشته، امید به آینده)) فراخواند.

وی مدیران مدارس را به رعایت نظم اداری، قوانین و مقررات، تسلط بر آیین نامه های مربوطه، پرهیز ازمسائل حاشیه ای، داشتن برنامه و پیگیری مسائل آموزش و پرورش، تعامل سازنده با اولیا و انجمن اولیا و مربیان، عدم بکارگیری نیروهای آزاد درمدارس، خودداری از اجرای هرگونه برنامه در مدارس بدون مجوز و اجرای به موقع برنامه های آموزش و پرورش توصیه کرد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی فرهنگیان و مدیران مدارس منطقه اصلاندوز به ضرورت الگوگیری فرهنگیان و دانش آموزان از سیره حضرت فاطمه زهرا(س) تاکید کرد .

وی در بیان مبانی و دلایل پیروزی انقلاب اسلامی افزود:انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و الگوگیری از تعالیم و رهنمود های قرآن و ائمه معصومین(علیهم السلام) توانست رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون کرده و علیرغم تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته توانسته است با همت جوانان این مرز و بوم به قله های رفیع علم و دانش در مجامع بین المللی دست یابد.

امام جمعه اصلاندوز گفت:امسال در سایه مشارکت، هم اندیشی و همبستگی مردم سرافراز ایران اسلامی آیین نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کوری چشم دشمنان جمهوری اسلامی که اوج حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خواهد بود به رخ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی می کشیم.

حجت الاسلام اسدزاده خواستار مشارکت و حضور حداکثری فرهنگیان و دانش آموزان در برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس شد.

در ادامه معاونین و کارشناسان اداره به بیان برنامه های اجرایی و امورات لازم اشاره کردند که از جمله می توان برنامه ریزی لازم برای اجرای مرحله منطقه ای طرحها و برنامه های آموزشی و پیگیری امورات مربوط به  برنامه تدبیر و تعالی مدیریت، برنامه ریزی لازم برای دانش آموزان مشکل دار و دیر آموز، تحلیل نتایج امتحانات نوبت اول، تمهیدات لازم برای مرحله منطقه ای بازی های بومی محلی، استفاده مناسب از فناوری های نوین در امر تدریس، برنامه ریزی لازم برای برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی هنری ، رسیدگی به وضعیت ظاهری و بهداشتی کلاس و مدرسه، رعایت موارد ایمنی در مدرسه، ضرورت صیانت از بیت المال در مدارس، اصلاح و رعایت الگوی مصرف حامل های انرژی پرداختند.

در پایان از مدیران و مربیان پرورشی فعال در مدارس در سالتحصیلی جاری با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.  

انتهای پیام/

 

ارسال نظر