آخرین اخبارکد مطلب: 27614
تاریخ انتشار: ي, 1397/11/07 - 17:10
بخشدار اصلاندوز از افتتاح و بهره برداری چندین پروژه عمرانی به ارزش بیست میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در بخش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری ضمن گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به خدمات دولت در بخش اصلاندوز گفت:دستاورد های عمرانی نظام جمهوری اسلامی در بخش همواره در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمات بیشتر به روستائیان و عشایر غیور بوده است.

وی بهره مندی صددرصدی کل جمعیت بخش از نعمت گاز خانگی را قابل توجه دانست و گفت:این پروژه با صرف میلیاردها تومان هزینه ایجاد شده است.

بخشدار اصلاندوز با اشاره به عمران و آبادانی روستاها گفت:هم اکنون در بیش از پنجاه روستای بخش اصلاندوز،طرح هادی در حال اجراست و ساخت چندین خانه بهداشت و مرکز جامع سلامت در روستاها خدمات بزرگی است.

مینایی هزینه میلیاردها تومان اعتبار در اراضی پایاب خدافرین و عمارت را در سایه توجه نظام جمهوری اسلامی به عمرانی و آبادانی منطقه دانست و عنوان کرد: فقط در بخش اصلاندوز در اراضی پایاب دو سد مذکور،بیش از ۱۵ هزار هکتار سیستم آبیاری مدرن اجرا شده و امسال به حول و  قوه الهی و تلاش دولتمردان ۴ هزار هکتار به عشایر سلحشور واگذار شده و به زیر کشت رفته است.

وی روند راهسازی و جاده سازی روستایی و قشلاقات را بسیار مناسب دانست و تاکید کرد:در فصل گرم آتی با اجرای نهضت آسفالت در چندین روستا و راه عشایری و قشلاقات،توسعه مناسب راههای مواصلاتی و شبکه معابر روستایی را شاهد خواهیم بود.

رییس شورای اداری اصلاندوز همه این موفقیت ها را در سایه اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و تلاش دولتمردان و هوشیاری مردم شریف منطقه عنوان کرد.

مینایی رتبه اول افزایش جمعیت روستایی بخش اصلاندوز را شاهدی بر امر توسعه در روستاها و قشلاقات مطرح و به ادامه این روند و افزایش ساخت و ساز روستایی و شهر اصلاندوز اشاره کرد و گفت:بزودی جمعیت بخش از مرز چهل هزار نفر عبور خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در طول دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی در سطح بخش تدارک دیده شده است گفت:پروژه های عمرانی از جمله طرح هادی، گاز رسانی ،بهداشت و درمان و آسفالت معابر و اشتغالزایی و خدماتی و فرهنگی به ارزش بیش از بیست میلیارد تومان در ایام الله دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

بخشدار اصلاندوز هدف از برگزاری برنامه های دهه فجر را احیا و یادآوری مفاهیم و ارزشهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:دهه فجر فرصتی مغتنم برای ارائه عملکرد و دستاوردهای نظام و شاد ساختن مردم است.

مینایی با اشاره به همزمانی دهه فجر با ایام گرامیداشت فاطمیه گفت:با توجه به این مناسبت برنامه های دهه فجر حایز اهمیت خواهد بود که باید حرمت ایام فاطمیه نیز حفظ شود.

وی در پایان با اشاره به برگزاری چهاردهمین یادواره 185 شهید والامقام بسیج عشایری از تلاشها و زحمات فرمانده و پایوران سپاه ناحیه عشایری قدردانی کرد و گفت:مراسم یادواره شهدای عشایری با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان باید پرشکوه تر از سالهای گذشته و در سطح کشوری برگزار شود.

گفتنی است جلسه هماهنگی و تعامل برنامه های دهه مبارک فجر و یادواره شهدای بسیج عشایری استان با حضور امام جمعه،بخشدار،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،جانشین و مسئول عقیدتی سیاسی مرکز آموزش شهید مدنی،مسئولان ادارات و نهادها در سالن اجتماعات بخشداری اصلاندوز برگزار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر