آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27564
تاریخ انتشار: س, 1397/09/13 - 18:02
بخشدار اصلاندوز از آغاز عملیات احداث دو باب خانه بهداشت در روستاهای مقصودلو و احمدلو خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی امروز در دیدار صمیمی با اهالی روستای احمدلو که رئیس مرکز و بهداشت و درمان شهرستان نیز حضور داشت،از اقدامات و برنامه ریزی های لازم از جمله مکانیابی احداث خانه بهداشت و آغاز عملیات احداث دو باب خانه بهداشت روستایی در روستاهای مقصودلو و احمدلو خبر داد.

وی ضمن تشکر از زحمات بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد که در سال گذشته نیز سه باب خانه بهداشت روستایی در قشلاقات بخش اصلاندوز افتتاح شده است.

بخشدار اصلاندوز افزود:عملیات احداث مرکز جامع سلامت روستایی در روستای نورمحمدکندی در حال تکمیل است که با تکمیل این طرح به بخش اعظمی از نیازهای درمانی و بهداشتی روستاها در مسیر مورد نظر برطرف خواهد شد.

مینایی احداث خانه های بهداشتی و مرکز جامع سلامت روستایی و سایر امورات بهداشتی را در بخش سر منشا خدمات مناسب به قشر روستایی و عشایر دانست و از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل خواست که هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف ساختمان درمان بستر و تجهیز آن اقدام کنند.

وی در پایان افزود:در گذشته جهت احداث ساختمان درمان بستر اعتبارات قابل توجهی هزینه شده است.

شکری رئیس بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد نیز ضمن اشاره به شروع عملیات اجرایی خانه های بهداشت در دو روستای مقصودلو و احمدلو،از دهیاران،شوراها و اهالی خواست در خصوص موضوع همکاری های لازم را داشته باشند.

ارسال نظر