آخرین اخبارکد مطلب: 27545
تاریخ انتشار: ج, 1397/09/02 - 22:01
فرمانده ناحیه عشایری از اجرای طرح گشت های رضویون با هدف ایجاد امنیت پایدار در محلات توسط پایگاههای مقاومت بسیج اصلاندوز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ حسین حسین زاده پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز در مورد کارکردهای بسیج در طول 40 سال از انقلاب اسلامی،دیدگاه اندیشمندان غربی به بسیج و همچنین به اقدامات و برنامه های بسیج عشایری در اصلاندوز به سخنرانی پرداخت.

وی ضمن تبریک هفته بسیج و پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین از سوی حضرت امام راحل،هدف از تشکیل بسیج را دفاع از اصل،هویت و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت:بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس در کنار نیروهای نظامی نقش برجسته ای داشتند.

فرمانده ناحیه عشایری افزود:شجره طیبه بسیج در تمام دنیا حرفی برای گفتن دارد و سراپا گوش به فرمان ولایت فقیه است و اطاعت محض از ولایت فقیه دارد.

حسین زاده با بیان اینکه بسیج در صحنه های مختلف نظام حضور پیدا می کند افزود:به پشتوانه بسیج از این شهر مرزی اصلاندوز به ترامپ و آمریکا و دشمنان نظام اعلام میکنم،بسیجیان منطقه در بحث دفاع موزاییکی می تواند در این مرز با اجرای عملیات تاخیری یک ماه کامل در مقابل دشمن بایستد.

وی با اشاره به اقدامات بسیج عشایری،برگزاری یادواره های شهدا حوزه ای و استانی و اهدای وام نزدیک 326 میلیون تومان به بسیجیان را از کارهای مهم این ناحیه عنوان کرد و گفت:در بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی کارهای بزرگی انجام داده ایم و به برکت بسیج توانستیم بسیاری از مشکلات کشور را حل کنیم.

فرمانده ناحیه عشایری هدف از تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی در بسیج و سپاه را رفع محرومیت در کشور  عنوان کرد و گفت:بسیجیان در سطح شهر اصلاندوز در مسایل مختلف فرهنگی،اجتماعی و امنیتی نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

حسین زاده از اجرای طرح گشت های رضویون در محلات توسط پایگاههای مقاومت بسیج اصلاندوز خبر داد و گفت:در این طرح،بسیج با هدف ایجاد امنیت پایدار در سطح شهر و روستاها،آرامش و آسایش را به زندگی مردم به ارمغان می آورد و این نعمت بزرگی است که باید قدر بسیج و سپاه را بدانیم.

همچنین بمناسبت هفته بسیج میقات صالحین بسیجیان ناحیه عشایری در محل مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

این مراسم که پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز برپا شد،سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری و حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه از نزدیک در جریان برگزاری میقات صالحین قرار گرفتند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر