آخرین اخبارکد مطلب: 27544
تاریخ انتشار: ج, 1397/09/02 - 19:52
امام جمعه اصلاندوز،بسیج را قهرمان اول کارآفرینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج و فرارسیدن پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام راحل،گذشت و ایثار را از مشخصه های بسیج برشمرد و اظهار کرد:کسی که جان و مال خود را در راه اهداف عالیه اسلام و نظام گذاشته بسیجی است.

وی با بیان اینکه بسیج در هرجا که وارد شده با موفقیت و سربلندی بیرون آمده است افزود:با تفکر بسیجی امروز در عراق،سوریه و فلسطین به پیروزی بزرگی دست یافتیم.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به فعالیت بسیج سازندگی در کشور گفت:فعالیت میلیونی جوانان در کشور،حل و مرتفع نمودن مسایل و آسیب های اجتماعی و محلات،شور و اشتیاق و حضور جوانان در تمامی عرصه های نظام،اردوهای جهادی،انجام بیش از 130 هزار پروژه عمرانی در روستاها و قشلاقات بدون کمک دولت و شناسایی بیش از 430 قطب صنایع تبدیلی از اقدامات مهم و موثر بسیج سازندگی بوده که تاکنون کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

حجت الاسلام اسدزاده بسیج را قهرمان اول کارآفرینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت:برنامه های مختلفی در طول هفته بسیج در منطقه در حال برگزاری است که جا دارد این هفته را به بسیجیان و عشایر غیور اصلاندوز تبریک بگویم.

وی در ادامه باتبریک هفته وحدت و فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) گفت:رمز مقابله و ایستادگی در برابر استکبار و دشمنان،اتحاد و یکپارچگی مسلمانان شیعه و سنی است.

خطیب جمعه اصلاندوز همگان را به وحدت و برابری دعوت کرد و افزود:پیامبران الهی از آدم تا خاتم برای انسانها بزرگترین الگو و حسنه است،که باید الگو بگیریم.

وی مهربانی و نرمش با مردم،پرهیز از خشونت،عفو و بخشش از خطاکاری،طلب مغفرت برای خلافکار،مشاوره و مشورت،قاطعیت و استقامت و عبادت و تحجد پیامبر و بندگی خالصانه  را از ویژگی های پیامبر اسلام(ص) عنوان کرد و گفت:خانواده ها باید از روش و سیره زندگی پیامبر(ص) الگو برداری کنند.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:اگر در خانواده ها محبت،رفق و ملایمت،تکریم و احترام و عفو و بخشش وجود داشته باشد،خانواده ای ایده آل خواهد بود،در غیر اینصورت بنیان خانواده سست می شود که یکی از علتهای افزایش طلاق در جامعه نبود احترام در خانواده هاست.

امام جمعه اصلاندور در واکنش به اراجیف ترامپ مبنی بر تروریست خواندن ملت ایران گفت:رییس جمهور آمریکا با پررویی و بی شعوری تمام معادلات جهانی و انسانی را زیر پا گذاشت و ملت ایران را ترورییست اعلام کرد.

وی افزود:ملت ایران با این عظمت و بزرگواری در طول 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی با شجاعت و قاطعیت در برابر استکبار ایستادگی کرده و روی پای خود ایستاده و به خودش متکی است که رییس جمهور آمریکا می آید و با کمال وقاحت و پستی ملت ایران را تروریست می خواند.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:اگر ترامپ ما را تروریست اعلام کرده است در واقع خودش تروریست است و دروغ می گوید که با ملت ها کاری ندارم چرا که این ملت ها هستند که در پاکستان و افغانستان و یمن زیر بمباران دشمنان و آمریکا کشته می شوند.

وی اظهار کرد:با کمال قاطعیت اظهارات ترامپ را محکوم می کنیم و به رییس جمهور آمریکا می گوییم که ملت ایران پیروز است و هیچ غلطی نمی توانی بکنی.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به جنایت رژیم آل سعود و هم پیمانانش در کشتار مردم مظلوم یمن گفت:بیش از 1/5 میلیون کودک با تمام مشکلات و گرفتاری زیر موشک های آل سعود قرار می گیرند و هیچ سازمان مللی و حقوق بشری محکوم نمی کند و این ناعدالتی در حق مردم مظلوم یمن است.

حجت الاسلام اسدزاده همچنین در واکنش به اظهارات پرخاشگرانه وزیر امور خارجه انگلیس قبل از ورود به ایران مبنی بر آزادی زندانیان گفت:تمام ملت ایران بخصوص بسیجیان،سپاه پاسداران،خانواده های شهدا و ایثارگران از دولت و دستگاه دیپلماسی انتظار دارند با کمال قاطعیت و قدرت،جواب دندان شکنی به وزیر امور خارجه انگلیس بدهد تا در امور کشورمان دخالت نکند.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه با تبریک شانزدهم ربیع الاول سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تاریخ اسلام توسط نبی مکرم اسلام(ص)،حضور مردم در نماز جمعه را خیلی مهم و تاثیر گذار دانست و گفت:در بیش از 900 شهر این فریضه عبادی سیاسی اقامه می شود.

وی با بیان اینکه نماز جمعه باعث اتحاد و انسجام مسلمانان می شود افزود:نماز جماعت،حج و نماز جمعه سه برنامه بسیار مهم اسلام هستند که از بین اینها نماز جمعه از اهمیت خاصی برخوردار است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر