آخرین اخبارکد مطلب: 27543
تاریخ انتشار: پ, 1397/09/01 - 21:14
در سومین روز از هفته بسیچ برنامه های مختلفی در حوزه ها و پایگاههای بسیج ناحیه عشایری اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بعد از نماز مغرب و عشاء امشب یادواره شهدای حوزه بسیج امام حسن علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری و با حضور بسیجیان در مسجد روستای سرخای کندی برگزار شد.

بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده بسیج عشایری استان یادواره شهدای پایگاه مقاومت شهید چمران حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام با محوریت شهیدان قدرت جنگجو،مراد آزادی و حسین اسلامی با سخنرانی فرمانده بسیج عشایری استان در مسجد روستای قره تکانلو برگزار شد.

در ادامه فرمانده بسیج عشایری استان،فرمانده حوزه امام حسین علیه السلام و پایوران ناحیه عشایری از خانواده شهید گرانقدر مراد آزادی دیدار و از این خانواده معظم قدردانی کردند.

به همت بسیج سازندگی ناحیه و حوزه بعثت عصر امروز فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری به همراه مسئول بسیج سازندگی و فرمانده حوزه بعثت با خانواده جهادگر شهید سلیمان سلیمی دیدار کردند.

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا و تجديد بیعت با آرمانهای شهدا در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه،فرماندهان نظامی و انتظامی،مسئولان،فرهنگیان،بسیجیان و دانش آموزان در محل گلزار شهدا برگزار شد.

همچنین رییس و کارکنان آموزش و پرورش اصلاندوز و فرماندهان واحدهای مقاومت تابعه با سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج دیدار کردند.

دیدار فرمانده ناحیه عشایری با بسیجیان پایگاه شهید بهشتی قشلاق حاج طالب حوزه امام حسن علیه السلام از دیگر برنامه های برگزار شده در سومین روز از هفته بسیج بشمار رفت.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر