آخرین اخبارکد مطلب: 27518
تاریخ انتشار: ي, 1397/08/13 - 20:30
امام جمعه و بخشدار اصلاندوز و فرمانده سپاه ناحیه عشایری در پیامی از حضور حماسی مردم اصلاندوز مغان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ارس تبار،در این پیام آمده است:حضور باشکوه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اصلاندوز مغان در راهپیمایی سیزدهم آبان به عنوان یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی همگام با ملت انقلابی و استکبار ستیز ایران اسلامی نشان درک زمان ،اقتدار، بصیرت و شجاعت این عزیزان است.

قشرهای مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار اصلاندوز امروز در یوم الله 13 آبان همصدا با مردم همیشه در صحنه اقصی نقاط کشور، انزجار خود را از استکبار جهانی و سیاست های خصمانه دولت آمریکا به نمایش گذاشتند.

لذا بر خود وظیفه می دانیم از شما مردم و عشاير بیدار و همیشه در صحنه اصلاندوز مغان به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،بسیجیان،روحانیون،فرهنگیان،دانشجویان،دانش آموزان،اصحاب رسانه و خبرنگاران،نیروهای نظامی و انتظامی در خلق راهپیمایی باشکوه 13 آبان تقدیر و تشکر کرده و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و  سعادت شما مردم عزیز را خواهانیم.

اینجانبان بر این باوریم که در سایه زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دولت خدمتگزار و همراهی مردم قدرشناس، جمهوری اسلامی ایران می‌تواند بر سنگ‌اندازی‌ها و مشکلات بین‌المللی و داخلی فائق آید.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل

 

فریاد استکبار ستیزی در نقطه صفر مرزی ایران و آذربایجان؛

راهپيمايی يوم الله 13 آبان در اصلاندوز مغان برگزار شد+تصاویر

 

ارسال نظر