آخرین اخبارکد مطلب: 27514
تاریخ انتشار: ج, 1397/08/11 - 18:14
امام جمعه اصلاندوز مردم استکبارستیز و عاشورایی اصلاندوز را به حضور پرشور و گسترده در تظاهرات ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به برگزاری حماسه بزرگ اربعین حسینی اظهار کرد:مراسم اربعین امسال با حضور بیش از 20 میلیون نفر باشکوه تر و حماسی تر از سالهای گذشته  و با امنیت و مقتدرانه برگزار شد که پیامهای الهی،مذهبی،فرهنگی،اجتماعی و سیاسی بسیاری را برای دولت ها،ملت ها،جهان اسلام و شیعیان از خود برجای گذاشت.

وی افزود:از جمله دستاوردهای حماسه اربعین می توان به وحدت امت اسلام به ویژه جهان تشیع،ارادت مسلمین به ساحت سالار شهیدان،تبلور تفکر عاشورایی در خلق حماسه های بزرگ،قدرت سازی کربلا برای آزادی قدس،همدلی و هماهنگی دو کشور ایران و عراق،بی تاثیر بودن تحریم ها و مشکلات اقتصادی در اراده مردم ایران اشاره کرد.

امام جمعه اصلاندوز گفت:در حالی که رسانه های وابسته به آمریکا و غرب چشمان خود را بر بزرگترین همایش فرهنگی بسته بودند و اجازه انعکاس صحنه های جذاب و زیبا آن را ندادند ارتش نژاد پرست نیجریه با حمله به زائران حسینی و قتل عام بیش از 50 نفر از آنها،عمق کینه و وحشت استکبار جهانی و ایادی آنها از شیعیان و پیام روشنگرانه عاشورا را نشان داد.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه به سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358،روز ملی استکبار جهانی و روز دانش آموز اشاره کرد و گفت:جنایت آمریکا و استمرار آن تا 13 آبان امسال که از سوی رییس جمهور این کشور موعد شروع دور جدید تحریم های نفتی تعیین گردیده سبب شده تا شعار مرگ بر آمریکا به شعودی ضد آمریکایی نه در ایران بلکه در سراسر جهان تبدیل شود.

امام جمعه اصلاندوز گفت:شعار مرگ برآمریکا بنا به دلایل عقلی و نقلی زیادی باید استمرار داشته باشد،چرا که کینه توزی آمریکا علیه کشورمان در قالب های مختلف جنگ رسانه ای،اقتصادی،سیاسی و فرهنگی ادامه دارد .

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه شعار مرگ برآمریکا ملت ایران فراگیر و جهانی شده و تا تغییر راهبردها و سیاست های غلط آمریکا باید ادامه یابد، از مردم و عشایر غیور اصلاندوز خواست با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان مشت محکمی بر دهان ترامپ و دشمنان بزنند.

وی با بیان اینکه آمریکا کماکان محور شرارت و جنایت و راس استکبار است و 13 آبان امسال روز بزرگ فریاد رسای «مرگ بر آمریکا» خواهد بود گفت:مردم همیشه در صحنه و عاشورایی همگام با سایر شهرهای کشور با حضور پر رنگ خود برگ زرینی از تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و بیعت مجدد با رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

امام جمعه اصلاندوز در خطبه اول با اشاره به موضوع استقامت گقت:خداوند حکیم در مورد استقامت می فرماید:کسانی که به مسیر الهی قدم برداشته و استقامت کردند ملائکه برای آنها نازل شده و به آنها میگویند نگران نباشید و بهشت بشارت می دهند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر