آخرین اخبارکد مطلب: 27505
تاریخ انتشار: پ, 1397/08/03 - 11:00
جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته‌ بسیج دانش آموزی در اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته‌ بسیج دانش آموزی با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش،فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و جمعی از فرهنگیان در اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی و عرض خیر مقدم گویی گفت: آموزش و پرورش اصلاندوز و سپاه ناحیه عشایری در برگزاری برنامه های مختلف با یکدیگر تاکنون همکاری موثر داشته است که این موفقیت در سایه تلاشهای معلمان و دانش آموزان و واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی است.

قدرت مهرآوران با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج دانش آموزی امسال باید باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار شود افزود: راهپیمایی 13 آبان در روز دانش آموز و برنامه‌های روز ملی مبارزه با استکبار امسال به شکل متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز نیز با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی گفت:برنامه های بسیج دانش آموزی امسال از سوی آموزش و پرورش و سپاه مثل سالهای گذشته با موفقیت برگزار می شود که لازمه اجرای صحیح و موفقیت آمیز برنامه ها تعامل و هماهنگی است.

وی با بیان اینکه در هفته دانش آموزی بیش از 20 برنامه تدارک دیده شده، تصریح کرد: دیدار با امام جمعه اصلاندوز، برگزاری آئین زنگ ایثار و مقاومت در مدارس، برگزاری یادواره شهدا، همایش عفاف و حجاب، نشست روشنگری و گفتمان سازی فصلی،خاطره گویی رزمندگان، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده آنان از جمله برنامه های شاخص این هفته است.

در ادامه هریک از اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را برای باشکوهتر برگزار شدن برنامه های امسال هفته بسیج دانش آموزی اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر