آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27481
تاریخ انتشار: ي, 1397/07/22 - 20:04
با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد، سرهنگ فريدون اصغري به عنوان فرمانده جدید پلیس راه سربند معرفی شد.

به گزارش ارس تبارفرماندار شهرستان پارس آباد در مراسم معارفه فرمانده جدید پلیس راه سربند اظهار داشت: اعتماد سازی و جلب مشارکت مردمی همراه با آموزش و فرهنگ سازی احترام به قوانین در کنار اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز و تعریز و بهبود اعلایم ترافیکی و استفاده از تکنولوژی و روشهای جدید مدیریت ترافیک از مهم ترین مولفه های کاهش حوادث و تصادفات جاده ای می تواند باشد.

علي علایی با اشاره به اینکه انسجام خوبی در حوزه مدیریت شهرستان پارس آباد شکل گرفته و حرکت رو به جلو و رشد قابل لمسی در حال انجام است، گفت: انتظار داریم در این مسیر همه مدیران و روسای ادارات به عنوان یک مجموعه و با نگرشی گسترده نسبت به تمامی مسائل شهرستان به صورت هماهنگ عمل نمایند تا با منابع محدود در دسترس به بهینه ترین اهداف تبیین شده شهرستان دست یابیم.

وي در ادامه از استقرار 25 دوربین پایش ترافیک و کنترل سرعت در محورهای مواصلاتي و جاده های استان خبر داد و گفت: شهرستان پارس آباد دارای بعد مسافتی بیش از 250 کیلومتری از مرکز استان بوده و بیش از 167 کیلومتر از جاده های اصلی استان در حوزه شهرستان پارس آباد قرار گرفته است.

فرماندار پارس آباد ادامه داد: متاسفانه علی رغم کسب رتبه برتر کاش تصادفات در سال 96 امسال تعداد تصادفات افزایش داشته و باعث پایین آمدن رتبه استان از جایگاه خوبی که بدست آورده بود شده و بیشترین دوربین های کنترل و نظارت در مسیر پارس آباد نصب خواهد شد.

در این مراسم از زحمات سرگرد دولتي تقدير و سرهنگ فريدون اصغري به عنوان فرمانده جدید پلیس راه سربند شهرستان پارس آباد معرفی شد.

////

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر