آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27477
تاریخ انتشار: ش, 1397/07/21 - 20:06
رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی خبر داد؛
کشف 6 تن سنگ و خاک طلا به ارزش 28 میلیارد ریال در آذربایجان‌شرقی
رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از کشف 6 تن سنگ و خاک معدن طلا به ارزش 28 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسن پاشا اظهار داشت: ماموران امنیت عمومی پس از دریافت خبری مبنی بر برداشت غیرمجاز از یکی از معادن سطح استان و انتقال آن به استان‌های همجوار برای استحصال طلا، شناسایی و دستگیری افراد مورد نظر را در دستور کار قرار دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی افزود: بر این اساس، ماموران حین گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی استان 3 دستگاه نیسان، کاپرا و خاور حامل بار را شناسایی و آنها را برای بررسی متوقف کردند.

پاشا با بیان اینکه در بازرسی از خودرو های مذکور 2 تن سنگ معدن طلا، 2 تن خاک طلا و نیز یک دستگاه کوره ذوب و استخراج طلا کشف شد، تصریح کرد: در این رابطه 3 متهم دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های فنی به همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کردند که در یک عملیات غافلگیرانه آنها نیز دستگیر و در بازرسی از محل اختفای آنان دو تن سنگ طلای دیگر و تجهیزات استخراج و ذوب کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان ، ارزش ریالی اقلام کشف شده را برابراعلام کارشناسان 28 میلیارد ریال  عنوان و تصریح کرد: در این راستا 6 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر