آخرین اخبارکد مطلب: 27398
تاریخ انتشار: چ, 1397/06/14 - 09:27
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:مدیران مدارس با نیازسنجی و رصد مسائل مدرسه خود آغاز سال تحصیلی جذاب، شاد و پرتحرک را برای دانش آموزان مهیا سازند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،جلسه مدیران مدارس آموزش و پرورش اصلاندوز با محوریت پروژه مهر و به منظور آماده شدن برای مانور بازگشایی مدارس و شروع مهر بانشاط با حضور رییس، معاونین و کارشناسان اداره در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد این شهر برگزار شد.

قدرت مهرآوران در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و معاونین مدارس در جهت آماده سازی مدارس برای شروع مهری بانشاط، گفت:هدف از اجرای پروژه مهر شاداب سازی و آمادگی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید و در حقیقت ارتقای کیفی و کمی فعالیتهای آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس است.

رئیس آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با اشاره به اینکه خلق شیرین ترین خاطرات از مدرسه و ایجاد نشاط در دانش آموزان نیازمند برنامه ریزی مدبرانه مدیران مدارس قبل از بازگشایی مدارس است، افزود:مدیران مدارس ضمن شناخت نقاط قوت و قابل پیگیری و بررسی نیازها، امکانات موجود و تنگناها با اجرایی دقیق برنامه های پروژه مهر و آمادگی کامل برای مانور بازگشایی مدارس،فضایی را برای روز اول مهر تدارک ببینند که دانش آموز و معلم با شوق و علاقه در مدرسه حاضر شود و این روز به عنوان نقطه عطفی در زندگی تحصیلی دانش آموزان ثبت شود.

همچنین در این جلسه هریک از معاونین اداره آموزش و پرورش اصلاندوز در خصوص پروژه مهر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس منطقه در اول مهرماه و برنامه ها و طرح هایی که مدیران مدارس به منظور کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی و پرورشی باید در مدارس به اجرا کنند، توضیحاتی را ارائه کردند.

 تدوین برنامه سالانه و برنامه هفتگی مدارس،تنظیف محیط مدارس و نصب بنرهای تبریک،برگزاری مراسمات جشن شکوفه ها و آغاز سال تحصیلی،برگزاری جلسات توجیهی با دعوت از اولیای دانش آموزان،توزیع کتب درسی دانش آموزان و چندین موضوع آموزشی و تربیتی از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر