آخرین اخبارکد مطلب: 27363
تاریخ انتشار: ج, 1397/05/26 - 18:06
امام جمعه اصلاندوز گفت:قوه قضائیه با احتکار ارز و کالا بشدت برخورد قاطع کند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به ضرورت احترام به پدر و مادر گفت:بی تردید، اگر انسان به زحمت ها و رنج های بی شائبه والدین توجه کند، هرگز نیکی های آنان را فراموش نمی کنند.

وی با اشاره به توصیه قرآن کریم بر نیکی به پدر و مادر افزود:اگر فرزندحرمت والدین خود را رعایت نکند و بی‌ادبی نماید و آن‌ها را به سبب گفتاری یا رفتاری برنجاند و آزار و اذیت کند عاق والدین شده و موجب کاهش روزی انسان می شود.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه به دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت:در این دیدار مقام معظم رهبری مطالبی مهم ایراد کردند.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه مردم در مشکلات معیشتی زیر فشار هستند و گرانی مواد غذایی و مسکن فشار می آورد افزود:طبق اعلام تمام کارشناسان مشکل خارجی نیست بلکه داخلی است و از بی تدبیری و بی توجهی مسئولان نشات می گیرد که مسئولان باید جلوی سوءاستفاده ها را بگیرند.

وی بااشاره به اعلام مذاکره از سوی ترامپ با کشورمان گفت:مصداق بارز مذاکره برجام بود امتیاز زیادی دادیم هیچ نتیجه ای نگرفتیم طبق دینی و اعتقادات مذاکره کردیم و ایستادیم اما دشمن به بندهای مذاکره عمل نکرد و از برجام خارج شد.

امام جمعه اصلاندوز همچنین به نامه رییس قوه قضاییه به رهبر معظم انقلاب و جواب رهبری به رییس قوه قضاییه اشاره کرد و افزود:قوه قضاییه در آزمون است نباید ذره ای آسان گیری کند. کسانی که ارز و سکه و اجناس مملکت را بازار سیاه و احتکار کردند،ذره ای نباید با اختلال کنندگان بازار مماشات کنند و با احتکار کنندگان بشدت برخورد و آنان را مجازات کنند.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه برای مبارزه با فساد انقلاب کردیم تا فساد و مفسد در نظام جمهوری اسلامی وجود نداشته باشد گفت:عموم مردم در مقابله با فساد اقتصادی جدی باشند.

وی در ادامه به حمله وحشیانه عربستان به اتوبوس دانش آموزان و بازار یمن اشاره کرد و گفت: عربستان سعودی در این مسیر راه اسراییل را در پیش گرفته و زمین گیر شده است که ما این جنایت را محکوم می کنیم و از سازمان های ملل می خواهیم با عربستان جدی برخورد کنند .

امام جمعه اصلاندوز 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت و برای آزادگان کشور بخصوص منطقه آرزوی سلامتی مسالت کرد.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان با اشاره به مراسم دعای روز عرفه و تبریک عید سعید قربان نیز گفت:مراسم دعای عرفه ساعت 16 بعد از ظهر روز سه شنبه 30 مرداد و نماز عید سعید قربان نیز ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 31 مرداد در محل مسجد جامع اصلاندوز برگزار می شود که از تمام مردم مومن و ولایتمدار منطقه جهت حضور پرشکوه در این مراسمات معنوی دعوت بعمل می آید.

گفتنی است بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در بین الصلاتین نماز جمعه این هفته اصلاندوز از آزادگان سرافراز حسن اسکندری و برات صباحی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر