آخرین اخبارکد مطلب: 27351
تاریخ انتشار: د, 1397/05/22 - 15:11
به همت اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد؛
تجلیل از خبرنگاران اصلاندوز بمناسبت روز خبرنگار+عکس
خبرنگاران،کارشناس روابط عمومی و 2 نفر از دهیاران بخش که در راستای توسعه همه جانبه اداره آموزش وپرورش منطقه تلاش می کنند با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده؛ این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران و آزادگان عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت.

قدرت مهرآوران افزود: رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است؛ خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه ی اطلاع رسانی هستند.

بخشدار و رییس شورای آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز نیز در این مراسم، یکی از شغل های مهم و حساس جامعه را خبرنگاری دانست و گفت: خبرنگاران در جامعه نقش بسیار مهمی برعهده دارند.

سید عباس مینایی افزود: از آنجایی که خبرنگار در انعکاس مشکلات مردم نقش مهمی ایفا می کند، پس لازم است از کسانی که در عرصه خبر و اطلاع رسانی فعالیت می کنند، تجلیل شود.

وی همچنین با اشاره به نقش خبرنگاران در تنویر افکار عمومی تصریح کرد:خبرنگاران در روشنگری اذهان عمومی جامعه و تقویت عزت و اقتدار ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی از جایگاه ولایی برخوردارند.

در پایان به پاس زحمات خبرنگاران و کارشناس روابط عمومی منطقه و همچنین 2 نفر از دهیاران بخش که در راستای توسعه همه جانبه اداره آموزش وپرورش منطقه تلاش می کنند با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر