آخرین اخبارکد مطلب: 27346
تاریخ انتشار: س, 1397/05/16 - 20:11
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قیمت‌گذاری بسیار پایین برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری این شرکت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

به گزارش ارس تبار،صدیف بدری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل،‌ با اشاره به بحث قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروی مغان برای واگذاری به بخش خصوصی، اظهار کرد: با قیمت گذاری بسیار پایین برای کشت و صنعت عظیم مغان، حقوق مردم در حال تضییع شدن است و بر این اساس تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری این شرکت به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
 
وی ضمن تاکید بر اجرای اصل 44 قانون اساسی و ادامه روند خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی، گفت: قیمت‌گذاری‌ها در روند خصوصی‌سازی نباید به نحوی باشد که شائبه حراج منابع ملی را در پی داشته باشد.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با تجربه فعالیت بیش از 50 سال و مالکیت بیش از 27 هزار هکتار اراضی خالص مستعد کشاورزی و خاک زراعی درجه یک و امکانات مجهز دامپروری و باغات غنی میوه و کارخانه‌های متعدد تبدیل محصولات باغی و کشاورزی از بزرگترین شرکت‌های ارزشمند کشور است. 

بدری با تاکید بر حساسیت موضوع واگذاری برای اهالی منطقه مغان و کل استان بیان کرد: متاسفانه اخیرا شرکت کشت و صنعت مغان با قیمت بسیار پایین حدود هزار و 700 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده و در شرف واگذاری می‌باشد.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اراده قوی مجمع نمایندگان در اصلاح نحوه قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت مغان گفت: جهت جلوگیری از تضییع منابع ملی و حقوق مردم استان اردبیل و به ویژه مردم شریف مغان، درخواست بررسی کامل و قانونی و تحقیق و تفحص از نحوه قیمت گذاری شرکت عظیم کشت و صنعت و دامپروری مغان به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر