آخرین اخبارکد مطلب: 27337
تاریخ انتشار: ش, 1397/05/13 - 11:49
استاندار اردبیل گفت: با ورود بخش خصوصی به کشت و صنعت مغان ضمن حفظ نیرو های حاضر، تعدیل نیرویی نیز رخ نخواهد داد و تمامی این موارد جو منفی ایجاد شده توسط برخی افراد است.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر بهنام‌جو صبح امروز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن جلسات اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: متأسفانه برخی افراد در خصوص واگذاری کشت و صنعت مغان چنان جوی ایجاد می‌کنند که انگار با این واگذری زمین‌های آن منطقه به یغما می‌رود در حالی‌که نباید جلوی یک حرکت خوب را گرفت.

وی افزود: در طول سال‌های متمادی به هیچ وجه مدیریت صحیحی را در کشت و صنعت مغان شاهد نبودیم لذا عزیزان باید کمک کنند تا جو منفی حاکم در رابطه با واگذاری کشت و صنعت مغان را بشکنیم.

استاندار اردبیل اظهار کرد: تا کنون به هیج وجه عملکرد مدیریتی در کشت و صنعت مغان مطلوب نبوده و در واقع یکی از مشکلات اساسی کشور مدیریت دولت در چنین بخش‌هایی است که سب‌ بروز مشکلات فراوان در این حوزه‌ها می‌شود.

بهنام‌جو گفت: به هیج وجه جایگاه کشت و صنعت جایگاه فعلی نیست، در حال حاضر کل دنیا در محور بخش‌خصوصی می‌چرخد که هیچ مشکلی هم ایجاد نمی‌شود و اگر کشت و صنعت نیز در دست بخش‌خصوصی بود بسیاری از مشکلات از جمله مشکلات حوزه چغندر به سهولت حل می‌شد.

وی در خصوص نگرانی‌ها درباره تعدیل نیرو کشت و صنعت پس از واگذاری گفت: با حاکمیت قانون و نظارت دولت پس از واگذاری کشت و صنعت مغان نه تنها تعدیل نیرو نخواهیم داشت بلکه با ورود بخش‌خصوصی شاهد گسترش و توسعه فعالیت‌های کشت و صنعت خواهیم بود و در این باره به کارکنان و نیروهای فعال در آن منطقه اطمینان می‌دهیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر