آخرین اخبارکد مطلب: 27289
تاریخ انتشار: چ, 1397/04/20 - 22:12
بخشدار اصلاندوز از اختصاص 545 میلیون تومان به پروژه تکمیل سالن ورزشی آموزش و پرورش منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار سید عباس مینایی امروز در جلسه شورای اداری بخش از عنایات فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص تخصیص اعتبار برای سالن ورزشی آموزش و پرورش و ساماندهی مجتمع آبرسانی امام علی(ع) قدردانی کرد.

وی جلب مشارکت های مردمی را بهترین رویکرد در عمران و آبادانی دانست و گفت:و بر همین اساس تمامی ادارات،دهیاری ها،شوراها و مردم غیور و خیر اصلاندوز در تعمیر و نگهداری و حصار کشی مدارس و تامین نیازمندی های آموزش و پرورش یکپارچه عمل می کنند.

بخشدار اصلاندوز با اشاره به تخصیص ۵۴۵ میلیون تومان به پروژه تکمیل سالن ورزشی گفت:اخیرا این موضوع با هماهنگی فرمانداری شهرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی و آموزش و پرورش استان و نوسازی مدارس در حال انجام است.

مینایی در ادامه گفت:در بحث تامین آب شرب پروژه بزرگی در حال برنامه ریزی و مرحله آگهی مناقصه هست که شایسته است در این خصوص مدیران استانی مربوطه برای تسریع در امر عنایت داشته باشند.

وی کمبود آب شرب را نتیجه قطعی مکرر و بی برنامه برق در بخش اصلاندوز دانست و گفت:بنا بر اظهار مدیران برق شهرستان و بخش ،قطعی برق و نبود برنامه  از شرکت برق استان انجام می گیرد که باعث از کار افتادن پمپاژ های آب شرب نیز می شود که می بایست در این خصوص و قطع برق اماکن و تاسیسات و تجهیزات حیاتی تجدید نظر شود‌.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر