آخرین اخبارکد مطلب: 27288
تاریخ انتشار: چ, 1397/04/20 - 21:49
با حضور بخشدار،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،مسئولان ادارات و مسئول بسیج جامعه زنان جلسه تعامل و هماهنگی برنامه های هفته حجاب و عفاف در بخشداری اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز امروز در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته حجاب و عفاف با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تأثیربسزایی در تحکیم بنیان خانواده و سلامت جامعه دارد افزود:حجاب باعث حفظ بنیان خانواده بوده و نبودش باعث فحشا و تزلل خانواده است.

وی به اهمیت ترویج عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و گفت:حضور زنان با حفظ حجاب آنان در جامعه مغایرت ندارد و همواره شاهد حضور زنان موفق و محجبه در عرصه‌های مختلف بخصوص در ادارات می‌باشیم.این مهم بیانگر اینست که حفظ حجاب با حضور زنان در اجتماع،اشتغال،زندگی و غیره هیچگونه منافاتی ندارد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری در سخنانی ضمن گرامیداشت شهدای قیام مسجد گوهرشاد و با اشاره به سالروز واقعه مسجد گوهرشاد در 21 تیرماه سال 1314 در مشهد این قیام را برای دفاع از عفاف و حجاب عنوان کرد.

وی یکی از راههای اساسی دشمن جهت ضربه زدن به اسلام و نظام جمهوری اسلامی را ترویج و حمایت از بی بندوباری و مقابله با حجاب و عفاف از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دانست و گفت:در این راستا همه ما و مسئولان دستگاههای اجرایی وظیفه داریم نسبت به اشاعه و تبیین عقلانی و منطقی بحث عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری به تشریح برنامه های هفته حجاب و عفاف پرداخت و گفت:تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده روز یکشنبه 24 تیرماه همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) توسط بسیج جامعه زنان این ناحیه  در مجتمع فرهنگی هنری اصلاندوز برگزار می شود

حسین زاده با بیان اینکه هفته حجاب و عفاف فرصت مناسبی است که می‌توان در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده اقداماتی را انجام داد افزود:در هفته حجاب و عفاف بیش از 20 عنوان برنامه تدارک دیده شده که توسط پایگاههای مقاومت بسیج خواهران از 19 تیر الی 25 تیر برگزار می شود.

در ادامه هریک از مسئولان ادارات نظرات و پیشنهادات خود را برای باشکوهتر شدن برنامه های هفته حجاب و عفاف ارائه دادند.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر