آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27285
تاریخ انتشار: س, 1397/04/19 - 17:33
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: عشایر نقش بسیار مهمی در انقلاب اسلامی ایران و حفظ و حراست از مرز‌های ایران اسلامی دارند و عشایر وفادارترین مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش ارس تبار،سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده در گفتگو با خبرگزاری بسیج،به تاثیر گذاری اتحاد و همدلی عشایر در کشور اشاره کرد و گفت: عشایر همیشه پشت آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده اند و حضور به موقع در تمام برنامه‌های ملی و مذهبی نشان از بصیرت و انقلابی بودن عشایر که ذخایر این انقلاب هستند می باشد.

وی با اشاره به نقش عشایر در امنیت کشور با توجه به وحدت و همدلی و قشرهایش افزود:در بحث اتحاد و همدلی،یکایک عشایر همیشه در نظام و برنامه‌های سپاه و بسیج و یادواره‌های شهدا حضوری بی نظیر و قابل ملاحظه دارند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز با اشاره به برگزاری باشکوه یادواره ۱۶۸ شهید عشایری با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و میهمانان کشوری در سال گذشته گفت: یادواره شهدای ۱۶۸ شهید عشایر استان اردبیل واقعا یک یادواره بی نظیر در سطح کشور بود.

حسین زاده گفت: عشایر در طول چهل سال انقلاب اسلامی نقش آفرینی‌های خیلی خوبی داشتند و همیشه پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده و هستند و در اغتشاشات و نا امنی‌های کشور در سال پیش شاهد بودیم چگونه انزجار و اعتراض خود را در راهپیمایی‌ها علیه کسانی که قصد تعرض و نابودی کشور را داشتند نشان دادند.

عشایر وفادارترین مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

وی با اشاره به مشکلات عشایر در اصلاندوز گفت:مشکلاتی که امروز در ۴۳ قشلاق و ۷۳ روستای بخش اصلاندوز لمس می‌شود و بنا به فرموده امام خامنه‌ای باید در میان عشایر حضور داشت و مشکلات آن‌ها را رفع کرد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: بسیج سازندگی ناحیه عشایری اصلاندوز در بحث اقتصاد مقاومتی توانسته است به افراد و جوانانی که در قشلاقات هستند و نیاز به تسهیلات جهت اشتغالزایی و ایجاد عرصه‌های اقتصاد مقاومتی دارند وام اقتصاد مقاومتی پرورش بوقلمون زنبورداری، ماکیان و پرورش ماهی واگذار کرده است تا بخشی از مشکلات اقتصاد و اشتغال جوانان و مردم در قشلاقات حل شود.

حسین زاده در پایان گفت: در همین راستا ورود ریش سفیدان و سران عشایر در جمع آوری کمک‌های مردمی به جهت محرومیت زدایی تاثیر پذیر و قابل تحسین است و باید اینطور گفت که خیرین همیشه در صحنه بوده اند و کمک آن‌ها به نیازمندان، مستحقان و ساخت پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تحسین برانگیز است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر