آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27281
تاریخ انتشار: ج, 1397/04/15 - 19:13
امام جمعه اصلاندوز گفت:از مواضع بسیار روشن و دیپلماسی رییس جمهور کشورمان در خصوص نامشروع خواندن رژیم صهیونیستی و همچنین صادرات نفت قدردانی می کنم.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه اصلاندوز به علل و عوامل کاهش معنویات در بین خانواده ها اشاره کرد و گفت: یکی از عوامل کاهش معنویت در خانواده ها جنگ نرم و تضعیف باورهای دینی است.

وی افزود:نمونه بارز جنگ نرم در جامعه اعتیاد به مواد مخدر،کاهش حضور جوانان در مساجد و کم رنگ شدن عمل به واجبات دینی است که باید تقویت شود.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به جنگ نرم دشمنان و اصابت ترکش های آن به اعتقادات و باورهای ملی و مذهبی مردم و تغییر سبک زندگی خانواده ها گفت:اولين راه مقابله با جنگ نرم دشمن، آگاهی دادن به مردم است تا از اثرات و نقشه‌های شوم دشمنان آگاهی و بصیرت داشته باشند.

وی با اشاره به گرمای بی سابقه هوا در منطقه با بیان اینکه در مصارف آب و برق باید همه صرف جویی و درست مصرف کردن را یادبگیریم افزود: مصرف صحیح برق و آب یک اصل بسیار مهم است که باید به صورت جدی در راستای فرهنگ‌سازی در این زمینه اقدام شود و مردم باید به این مساله مهم توجه کنند.

حجت الاسلام اسدزاده ادامه داد: بیشتر اسراف های ما در زمینه آب در حوزه کشاورزی و باغی است و کشاورزان ما باید به این مساله توجه داشته باشند و در مصرف آب صرفه‌جویی کنند زیرا عدم توجه به این مساله می‌تواند در آینده نزدیک کشور ما دچار بحران جدی در زمینه آب قرار دهد.

خطیب جمعه اصلاندوز از مواضع اخیر حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان در سفر به کشورهای اتریش و سوییس قدردانی کرد و گفت:مواضع بسیار روشن و دیپلماسی رییس جمهور در خصوص نامشروع خواندن رژیم صهیونیستی و همچنین صادرات نفت قابل تقدیر است.

وی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر لزوم رسیدگی مسئولان به مشکلات جامعه و مسائل مردم و تعامل صادقانه و امید آفرینی در کشور و انسجام وحدت داخلی برای برون رفت از مشکلات تاکید کرد.

امام جمعه اصلاندوز ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام صادق(ع) از مردم اصلاندوز جهت شرکت در مراسم سوگواری شهادت امام صادق(ع)دعوت کرد.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان از شهردار و شورای اسلامی شهر اصلاندوز به جهت رسیدگی به مشکلات خیابان ها و کوچه های این شهر تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر