آخرین اخبارکد مطلب: 27273
تاریخ انتشار: چ, 1397/04/13 - 10:38
مراسم افتتاحیه فعالیت های تابستانی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در کانون فرهنگی و تربیتی فجر اصلاندوز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم، با اشاره به اینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزآن در عصر کنونی با نگاه به تهاجم فرهنگی بسیار ضروری است گفت: در همین راستا جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان منطقه اصلاندوز فعالیت های تابستانی و کلاس هایی در رشته های مختلف از جمله قرآن، احکام، و رشته های مختلف ورزشی در کانون فرهنگی و تربیتی فجر برگزار می شود.

قدرت مهرآوران خواستار ایجاد محیط آرام و امنی برای دانش آموزان شد و افزود : در اجرای برنامه ها و فعالیت های تابستانی و اوقات فراغت باید نیازهای واقعی دانش آموزان سنجیده شود تا برنامه ریزی های مناسبی بر اساس این نیازها صورت گیرد.

امام جمعه اصلاندوز نیز ضمن تقدیر و تشکر از متولیان امر تعلیم و  تربیت گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان یک امر ضروری و فرصت مغتنمی است.

حجت الاسلام والمسلمین اسدزاده افزود: بایستی در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش طوری برنامه ریزی شود تا دانش‌آموزان بتوانند در زمینه های قرآن و عترت، فرهنگی و هنری، علمی و پژوهشی، تفریحی و ورزشی شرکت کنند.

به گزارش ارس تبار،مراسم افتتاحیه فعالیت های تابستانی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه عشایری،معاون بخشدار،رییس اداره آموزش و پرورش،حراست شهرداری و کارشناسان در کانون فرهنگی و تربیتی فجر اصلاندوز برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر