آخرین اخبارکد مطلب: 27258
تاریخ انتشار: ش, 1397/04/02 - 21:30
معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
طرح جوانه های صالحین منزلگاه تربیت نیروی جوان و نشاط آور
معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت :طرح جوانه های صالحین منزلگاه تربیت نیروی جوان و نشاط آور می باشد و این طرح بهترین فرصت برای اوقات فراغت نوجوانان وجوانان در فصل تعطیلات تابستانی است.

به گزارش ارس تبار،حجت الاسلام محمد علمداری فر در گفتگو با خبرنگار سبلان ما دراردبیل اظهارداشت : ده ها مربی و مجری طرح اوقات فراغت با حضور در پایگاه های بسیج و مساجد شهرستان ها و روستاهای سراسر استان اردبیل در امر هرچه باشکوهتر برگزاری این طرح نشاط آور فعالیت خواهند کرد . 

حجت الاسلام علمداری فر با اشاره به اینکه این طرح از 27 خرداد ماه با حضور فرمانده سپاه استان و سایر فرماندهان نواحی و اقشار سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بصورت رسمی آغاز شد افزود: این طرح از 5 تیر ماه سال 97 تا 17 شهریورماه در تمامی مساجد ،پایگاه های بسیج استان برگزار خواهد شد.

وی بابیان اینکه در این طرح دروه های مختلف آموزش ، برنامه های مفرح ونشاط آور، اردوهای تفریحی ، مسابقات ورزشی وغیره برگزار خواهد شد افزود:دوره های آموزشی خیاطی ، گلدوزی،قرآن و معارف اسلامی،کتاب های درسی تقویتی و سایر برنامه های آموزشی دیگر برای نوجوانان و جوانان عزیز هم استانی درقالب این طرح تابستانی انجام می شود.

معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل کادرسازی، کادریابی ، شبکه سازی و سازماندهی نیروهای مجرب و شناسایی افراد مجرب را یکی از اهداف این طرح دانست و افزود: تلاش می شود طرح جوانه های صالحین یک طرح کامل جهت رفع نیازهای نوجوانان و جوانان امروزی در فصل تعطیلات تابستانی باشد و تمامی نیازهای جوانان در این طرح محیا شود.

حجت الاسلام علمداری افزود: سالن های ورزشی برای جوانان و نوجوانان عضو جوانه های صالحین با تخفیف ویژه جهت برگزاری مسابقات ورزشی و تمرین ارائه خواهد شد.

وی تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال و انقلابی را از جمله اهداف اجرای «طرح صالحین» عنوان کرد و گفت:آموزش رو خوانی و روانخوانی قرآن کریم، موضوعات اعتقادی، آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای، رشته های هنری،ورزشی و برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی و سبک زندگی از جمله برنامه های طرح جوانه های صالحین است.

معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به تهاجم فرهنگی و عرصه جنگ نرم دشمنان علیه کشور به ویژه جوانان و نوجوانان تصریح کرد: پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و آگاهی بخشی هر چه بیشتر آنان با مفاهیم دینی و بصیرتی می تواند توطئه های ننگین دشمنان را نقش بر آب کند.

 

وی با ابراز امیدواری از برگزاری این طرح تابستانی در ایام تعطیلات تابستانی سال 97 عنوان گفت :پیش بینی می شودطرح جواناه های صالحین نسبت به سال گذشته با افزایش چشمگیری از حضور جوانان  استقبال خوب خانواده ها و نوجوانان عزیز استان اردبیل مواجه شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر