آخرین اخبارکد مطلب: 27241
تاریخ انتشار: د, 1397/03/21 - 12:16
مدیرکل امور حقوقی استانداری اردبیل:
میز خدمت در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اردبیل گفت: بر اساس دستورالعمل ریاست جمهوری میز خدمت حضوری و الکترونیک از اول تیرماه در همه دستگاه‌های اجرایی استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ارس تبار به نقل از روابط عومی استانداری اردبیل، احمد کنعان‌پور عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: میز خدمت با هدف تکریم ارباب رجوع، رسیدگی فوری به مشکلات و درخواست‌های مردم، ساماندهی نظام اداری و رعایت حقوق شهروندی در تمام دستگاه‌های اجرایی دایر خواهد شد.

وی افزود: در هر دستگاه اجرایی کارشناس مربوطه در یک اتاقی تحت عنوان میز خدمت مستقر و به درخواست‌ها و مشکلات مردم رسیدگی می‌کنند.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اردبیل تصریح کرد: با راه‌اندازی این میز مردم براحتی در خواست‌های خود را مطرح و جواب در خواست‌ها هم در اسرع وقت به ارباب رجوع اعلام می‌شود.

کنعان‌پور بیان کرد: دستورالعمل مربوط به میز خدمت به تمام دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ابلاغ شده و دستگاه‌های اجرایی موظف هستند اقدام لازم در راه‌اندازی این میز در طبقه همکف ساختمان اداری را انجام دهند.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اردبیل وی گفت: در حال حاضر اکیپ بازرسی برای بررسی و نحوه راه اندازی میز خدمت به 10 دستگاه اجرایی مراجعه می‌کنند تا مقدمات اولیه برای راه اندازی آن فراهم شود.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اردبیل با بیان اینکه میز خدمت در ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی از امسال مدنظر خواهد بود، افزود: امسال حقوق شهروندی، سلامت اداری و میز خدمت در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی ملاک عمل قرار می‌گیرد.

کنعان‌پور ادامه داد: مردم از طریق شماره 111 سامد می‌توانند هر هفته با یک مدیرکل دستگاه اجرایی و هر ماه با استاندار اردبیل ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر