آخرین اخبارکد مطلب: 27240
تاریخ انتشار: ج, 1397/03/18 - 17:45
امام جمعه اصلاندوز گفت:فرمایشات رهبر معظم انقلاب هم در بعد داخلی،هم در بعد خارحی و انرژی هسته ای منشور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر به فضیلتهای ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:انسان در گرو اعمال خودش است و باید در ماه مبارک رمضان که فرصتی مغتنم برای بازگشت و توبه و استغفار و تطهیر از گناهان است، با توبه، استغفار و دعا از بار گناهان خود بکاهد.

وی با اشاره به بیانات گهربار و ارزشمند حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی)در مرقد مطهر امام راحل در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)گفت:فرمایشات رهبر معظم انقلاب هم در بعد داخلی،هم در بعد خارحی و انرژی هسته ای منشور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که حجت را بر همگان تمام کردند.

امام جمعه اصلاندوز فشار اقتصادی،فشار روانی و فشار عملی را از نقشه های دشمنان برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی در بیانات رهبر معظم انفلاب یاد کرد و گفت:مقام معظم رهبری با خردمندانه و مدبرانه زمان و حیات امام راحل را با زمان اول اسلام و زمان حضرت امیرالمومنین علی(ع) بخوبی ترسیم کردند.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد برجام و خروج آمریکا از برجام گفت:بیانات معظم له باعث شد اعتماد به نفس ملی زیاد شود و عزت ملی ایرانیان بیش از اندازه رو به جلو برود.

وی همچنین با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز جهانی قدس از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی گفت:بیت المقدس اولین قبله گاه مسلمانان،جایگاه پیامبران و معراج گاه حضرت محمد(ص) است.

امام جمعه اصلاندوز روز قدس را روز احیای اسلام دانست و از جضور پرشکوه و بی نظیر اقشار مختلف مردم و عشایر اصلاندوز در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

حجت الاسلام اسدزاده گفت:قدرت یابی جریان های مقاومت و رسیدن نیروهای مقاومت در پشت دروازه های اسراییل،فساد داخلی رژیم صهیونیستی،تضاد و بی اعتمادی داخلی،تکثر هویتی و چالش جمعیتی از جمله عوامل نابودی رژیم منحوس صهیونیستی است که به فضل و عنایت خداوند متعال و اتحاد مسلمانان اسراییل از صحنه روزگار محو خواهد شد.

وی با قدردانی از حضور مدیر کل امور عشایر استان اردبیل در نماز جمعه اصلاندوز از وی خواست بفکر رفع مشکلات عشایر و قشلاقات مغان باشد که مشکل آب شرب،منابع طبیعی و معیشتی از جمله مسایلی هستند که عشایر با اینها دست و پنجه نرم میکنند.

امام جمعه اصلاندوز همچنین از نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج به جهت تامین امنیت مراسمات ماه مبارک رمضان از جمله لیالی قدر در این نقظه صفر مرزی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر