آخرین اخبارکد مطلب: 27215
تاریخ انتشار: پ, 1397/03/10 - 09:10
در حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
جشن گلریزان در شهر مرزی اصلاندوز مغان برگزار شد+تصاویر
جشن گلریزان اصلاندوز با هدف جمع آوری کمک های مردمی در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با حضور جمعی از خیران، مسوولان و مردم منطقه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،با حضور امام جمعه اصلاندوز،بخشدار ،رییس حوزه قضایی و رییس زندان شهرستان پارس آباد،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،جمعی از مسئولان،خیرین و اقشار مختلف مردم جشن گلریزان زندانیان جرایم غیر عمد شب گذشته در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این مراسم یکی از راه های افزایش مال و ثروث برای انسان ها در دنیا را دستگیری از نیازمندان دانست و گفت:می توان با کمک های مردمی برای افرادی که به اتهام جرایم غیرعمد زندانی هستند، زمینه آزادی آنها را فراهم کرد.

وی افزود: ماه مبارک رمضان نیز به عنوان ماه دستگیری از نیازمندان است که باعث گشایش در کسب و کار ما انسان ها خواهد شد.

در این مراسم فاخر رییس زندان شهرستان پارس آباد هم گزارشی از آمار عملکرد ستاد دیه استان ارائه داد و گفت:هدف از جشن گلریزان کمک مالی خیرین برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد است و این کار خیر و خداپسندانه حرکت معنوی است که با آزادی هر فرد، چندین نفر و چند خانواده شاد و گره از زندگی شان باز می شود.

وی افزود:در سال گذشته حدود 337 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند که این میزان در سال 95 حدود 208 نفر بود.

گفتنی است در جشن گلریزان امسال در شهر اصلاندوز مبلغ 30 میلیون تومان از خیرین منطقه جمع آوری شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر