آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27186
تاریخ انتشار: ش, 1397/02/22 - 20:27
امام جمعه اردبیل و ائمه جمعه استان از سد میل مغان و پایاب سد خداآفرین در اصلاندوز بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و ائمه جمعه استان،امام جمعه اصلاندوز،مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و مدیرکل جهاد کشاورزی استان از سد میل و مغان و پایاب سد خداآفرین بازدید کرند.

آیت الله عاملی امام جمعه اردبیل در این بازدید پروژه پایاب خداآفرین را یکی از پروژه های بی نظیر در کشور دانست و از عنایات مقام معظم رهبری نسبت به این پروژه قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه پایاب سد خداآفرین تا پایان امسال به بهره برداری می رسد افزود:با پایان این پروژه شاهد تولید ثروت فوق العاده و اوضاع شایسته اقتصادی استان و منطقه خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ائمه جمعه از نزدیک در جریان اجرای پروژه قرار گرفتند گفت:ائمه جمعه استان صدای مردم هستند و مردم سئوالاتی که در رابطه با مسایل امور آب و جهاد کشاورزی داشتند در جلسه ای منعکس و مطرح شد که لازم است از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان در پاسخ به سئوالات ائمه جمعه قدردانی کنم.

گفتنی است،نشست ائمه جمعه استان با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان و با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد در شرکت سگال آذر اصلاندوز برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر