آخرین اخبارکد مطلب: 27180
تاریخ انتشار: پ, 1397/02/20 - 23:44
بدنبال بارش شدید باران و تگرگ در اصلاندوز سیلاب مناطقی از روستاهای این بخش را در بر گرفت.

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار گفت:در پی بارش شدید تگرگ و باران در اصلاندوز و بروز سیل در نواحی مختلف روستایی از جمله روستاهای جلیلو،بران علیا و سفلی ،گدایلو و قارشقا تپه سی و قشلاقات حاج طالب و حاج غلام خسارات سنگینی به زیرساخت های مختلف از جمله راه و جاده روستایی،طرح هادی روستایی،منازل مسکونی روستایی،پل روستایی و مزارع و باغات حوزه دره رود وارد شد.

وی با اشاره به دستور فرماندار پارس اباد در این مورد افزود: اعضای مدیریت بحران شهرستان و فرماندار شهرستان پارس آباد در محل حاضر شده و بررسی های لازم را انجام دادند و از نزدیک در جریان خسارات وارده و مسائل و مشکلات اهالی قرار گرفتند.

بخشدار اصلاندوز با بیان اینکه طبق دستور مدیر بحران شهرستان ماشین آلات لازم جهت مسیر گشایی و تسطیح معابر و رسوب برداری به مناطق سیل زده اعزام شد گفت :برآورد کارشناسی خسارات در حال انجام است که پس از جمع بندی در اختیار مراجع ذی ربط قرار خواهد گرفت.

علی علایی فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان پارس آباد در بازدید از مناطق خسارت زده ناشی از بارش سیل آسای باران امروز بعدازظهر اصلاندوز گفت:پس از هماهنگی های لازم با ستاد مدیریت بحران،خسارات احتمالی برآورد و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

وی در ابن بازدید که به همراه معاون فرمانداری،بخشدار اصلاندوز و اعضای مدیریت بحران در روستای جلیللو اصلاندوز انجام شد گفت:سیلاب وارد دو خانه روستایی شده و پل و راه ارتباطی روستایی را تخریب کرد که خوشبختانه این سیل تلفات جانی نداشته و خسارت مالی وارده به زیرساختها و مزارع  و خانه های روستایی نیز در دست بررسی است.

ارسال نظر