آخرین اخبارکد مطلب: 27178
تاریخ انتشار: چ, 1397/02/19 - 23:45
با برگزاری مراسم تودیع و معارفه، از زحمات اکبر صمدی قدردانی شده و علی علایی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس‌آباد معرفی شد.

به گزارش ارس تبار ،جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد ظهر امروز با محوریت تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سابق شهرستان پارس‌آباد ضمن ارائه گزارش عملکرد در مدت 27 ماه گذشته، بیان کرد: 492 طرح و پروژه با 594 میلیارد تومان اعتبار از سال 1392 در شهرستان پارس آباد افتتاح و بهره‌برداری شده است.

اکبر صمدی ادامه داد: پیگیری و ارتقای درجه فرمانداری شهرستان پارس آباد از سه به دو، آبگیری مجدد دریاچه شهرک بعد از 5 سال، افتتاح فرودگاه، راه‌اندازی بیمارستان 160 تخت‌خوابی و افتتاح ناحیه اول پایاب سد خدافرین جزء برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این شهرستان بود.

 در این مراسم از زحمات اکبر صمدی فرماندار سابق قدردانی شده و علی علایی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس‌آباد معارفه شد.

گفتنی است فردا آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان مشگین شهر برگزار و اکبر صمدی فرماندار سابق پارس آباد بعنوان فرماندار جدید شهرستان مشگین شهر منصوب می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر