آخرین اخبارکد مطلب: 27171
تاریخ انتشار: د, 1397/02/17 - 19:00
با حضور فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد مراسم تجلیل از مربیان عقیدتی،هادیان سیاسی و معلمان بسیجی و نشست بصیرتی بسیجیان در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پیش از ظهر امروز دوشنبه مراسم تجلیل از مربیان عقیدتی،هادیان سیاسی و معلمان بسیجی و همچنین نشست بصیرتی رابطین فرماندهان،شورای حوزه ها،فرماندهان پایگاهها و ارکان گردانها با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری و بسیجیان برادر و خواهر در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اصلاندوز برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتصی مطهری،هفته عقیدتی سیاسی،معلم و بسیج فرهنگیان هدف از برگزاری این نشست را بصیرت‌افزایی و روشنگری عقیدتی و سیاسی بسیجیان و مقابله جوانان با تهاجم فرهنگي رسانه‌های غربی عنوان کرد و افزود:جوانان باید در مقابل جنگ نرم و تبلیغات سیاسی و ضد دینی گسترده دشمن در ماهواره و فضای سایبری کاملا آگاه و هوشیار باشند.

وی وظیفه سپاه پاسداران را دفاع از ارزشها و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت:بسیج و سپاه در کلیه عرصه ها موفق وارد شده و کارنامه چشمگیری داشته است.

نوری با اشاره به نامگذاری سال 97 بنام سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت:باید همه مردم و مسئولان با اتحاد و یکپارچگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از تولیدات داخلی،دشمنان ایران و اسلام را برای همیشه ناامید سازند.

فرماند سپاه ناحیه عشایری با بیان اینکه امر ولایت در جامعه از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است.افزود:مردم و مسئولان باید متکی به اقتصاد بیگانه نباشند، از دسترنج خود استفاده کرده و متکی به اقتصاد درونی باشند.

سرهنگ نوری داشتن بصیرت و آگاهی جوانان را در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان لازم و ضروری دانست و گفت:دشمنان اسلام قصد دارند که با اجرای پروژه نفوذ، اهداف خود را در کشور پیاده کنند و می‌خواهند با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم باورها و اعتقادات مردم را از بین ببرند.

وی بیان کرد:کشور جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری،به کشور با صلابت و قدرتمند در منطقه تبدیل شده است که مردم در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران همیشه ثابت کردند که برای دفاع از رهبری و کشور جمهوری اسلامی ایران همیشه آماده هستند و این موضوع باعث شده است که دشمنان نتوانند در ایران به اهداف خود برسند.

در ادامه مراسم از مربیان عقیدتی،هادیان سیاسی و معلمان بسیجی با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر