آخرین اخبارکد مطلب: 27169
تاریخ انتشار: ي, 1397/02/16 - 17:58
در چهارمین روز از هفته معلم و با حضور مسئولان همایش تجلیل از معلمان توانمند اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم،با حضور امام جمعه اصلاندوز،رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل،فرمانده بسیج عشایری استان،معاون بخشدار،رئیس و معاونان اداره آموزش و پرورش منطقه،جانشین فرماندهی مرکز آموزش مرزبانی شهید مدنی ،اعضای شورای اسلامی شهر و بخش، روسای ادارات،معلمان و دانش آموزان همایش تجلیل از معلمان توانمند اصلاندوز در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد برگزار شد.
 

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و هفته معلم گزارش مختصری از فعالیتهای آموزش و پرورش منطقه را در حوزه های مختلف ارائه کرد.

قدرت مهرآوران، آموزش و پرورش را در تربیت نسل آینده جامعه مهم برشمرد و از تمامی نهادها و ارگان های که در این امر مهم آموزش و پرورش و معلمان را یاری می نمایند تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه اصلاندوز نیز با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و یاد و خاطره شهید مطهری این روز را به همه معلمان و فرهنگیان عزیز تبریک گفت و  به نقش معلّمان زحمتکش در عرصه های مختلف آموزشی و پرورشی اشاره و رشد و توسعه جامعه را مرهون تلاشهای شبانه روزی این قشر زحمتکش دانست.

حجت الاسلام اسد زاده استقامت، شکیبایی و پشتکاری را  از ویژگی های یک معلم توانمند برشمرد و اظهار داشت: این معلم است که با آموختن علم، همه افراد جامعه را از تاریکی به روشنایی هدایت می کند و  احادیث و روایات نقل شده در خصوص علم آن را تعریف و توصیف می کند.

رییس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل هم با اشاره به ویژگی های یک معلم خوب و چگونگی رفتار وی در مدارس گفت: شغل معلمی، شغلی خطیر و مهم بوده و معلمان در جامعه مسوولیت سنگینی برعهده دارند و تجلیل از مقام معلّم را  به منزله تجلیل از علم و دانش در جامعه دانست.

سید خلیلی موسوی افزود: معلمی شغل انبیاست و همانطوریکه انبیا در انجام رسالتشان حساسیت داشتند معلمان نیز باید در انجام مسئولیتشان با الگو قرار دادن رفتار ائمه معصوم (ع) در تربیت جامعه، امام راحل، شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری اهتمام جدی داشته باشند. 

اجرای سرود معلم سپاس توسط دانش آموزان دوره اول متوسطه راه زنیب(س)،پخش کلیپ،شعر خوانی ترکی در مورد معلم،تجلیل از معلمان توانمند،جوانترین معلمان و همچنین تجلیل از شرکت کنندگان به صورت قرعه کشی از برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر