آخرین اخبارکد مطلب: 27137
تاریخ انتشار: ش, 1397/02/01 - 11:57
بمناسبت سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع)
دیدار مسئولان با جانبازان در اصلاندوز+تصاویر
بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)جمعی از مسئولان اصلاندوز با جانبازان گرانقدر دفاع مقدس و خانواده های آنان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار  ارس تبار،همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز امام جمعه اصلاندوز،بخشدار اصلاندوز،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد،رییس آموزش و پرورش اصلاندوز و فرمانده مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز با جانبازان حیدر دیدبان،حسن اسکندری،نعمت بیرقی و محمد قنبری دیدار و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدارها ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع)روز پاسدار،میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و میلاد حضرت امام سجاد(ع) گفت:جانبازان سرمایه های عظیم جامعه هستند و ملت ایران به تک تک این جانبازان، شهدا و خانواده هایشان مدیون است.

وی امنیت امروز جامعه را مرهون رشادت ها و از خود گذشتی شهدا و جانبازان دانست و افزود:مسئولان باید با خانواده های جانبازان،آزادگان و شهدا دیدار کنند و از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و تلاش کنند که مشکلات آنان حل شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر