آخرین اخبارکد مطلب: 27123
تاریخ انتشار: د, 1397/01/20 - 23:33
عکس آرشیوی
فرمانده هنگ مرزی پارس آباد گفت:ماموران اطلاعات هنگ مرزی پارس آباد توانستند یک نفر از اعضای باند قاچاق اشیاء عتیقه جات در شهرستان مرزی اصلاندوز را شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار سرهنگ راسخ غفارپور امروز گفت:اطلاعات هنگ مرزی پارس آباد در پی کسب خبر از منابع در شهر مرزی اصلاندوز فردی به هویت معلوم الحال اقدام به نگهداری و فروش عتیقه جات با ارزش در سطح حوزه می کرد را در دستور کار خود قرار داده که توانستن با طرح ریزی و بر آورد اطلاعاتی را در حین معامله دستگیر کنند.
وی افزود:ماموران اطلاعات هنگ مرزی پارس آباد توانستند با بکار گیری از منابع فعال در سطح حوزه ماموریتی با همکاری پلیس پاوا انتظامی و با هماهنگی مقام محترم قضایی یک نفر از اعضای باند قاچاق اشیاء عتیقه جات در شهرستان مرزی اصلاندوز را شناسایی کردند.

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد اظهار کرد:ماموران موفق شدند پس از تعقیب و مراقبت های نامحسوس در عملیات غافلگیرانه در تفتیش و بازرسی از منزل تعداد دو عدد کوزه تاریخی،یک عدد خمره کوچک (قوری) بدونه دستگیره و در پوش،تعداد بیست و چهار عدد تکه سفالی و تاریخی،تعداد پنجاه عدد سنگ تزئینی کوچک،تعداددویست و هفتاد و دو عدد سنک رنگی،یک قبضه اسحله شکاری فاقدمجوز کشف و ضبط کنند.

فرمانده هنگ مرزی پارس آباد گفت:در این راستا تعداد یک نفر متهم دستگیر که مراتب پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

منبع:شوجی نیوز

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر