آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27115
تاریخ انتشار: س, 1397/01/14 - 17:57
رییس آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز خبر داد؛
پذیرش 229 مسافر فرهنگی و میهمان نوروزی توسط ستاد اسکان فرهنگیان
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز امسال از پذیرش 229 مسافر در قالب 52 خانوار در ستاد اسکان نوروزی خبر داد.

قدرت مهرآوران امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار ضمن تبریک عید باستانی نوروز و سال جدید و آرزوی موفقیت برای تمامی فرهنگیان و دانش آموزان گفت: از ابتدای فعالیت پذیرش و اسکان فرهنگیان و مهمانان نوروزی، تعداد 229 نفر میهمان فرهنگی و مسافران نوروزی در قالب 52 خانوار در مرکز اسکان فرهنگیان مورد تکریم و پذیرایی قرار گرفتند.

وی امکانات و خدمات ارائه شده در مراکز اسکان را مطلوب دانست و از زحمات و تلاشهای کلیه عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی منطقه اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز همچنین به همراه شورای معاونین در اولين روز از بازگشايي مدارس در سال جديد با حضور در مدارس منطقه ضمن تبريك سال جديد و ابلاغ پیام تبریک مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل به همکاران و دانش آموزان، از همه فرهنگيان و دانش آموزان خواست در زمينه كسب علوم و اخلاق اسلامی اهتمام  جدی داشته باشند.

قدرت مهرآوران همچنين با آرزوی موفقیت برای فرهنگیان و دانش آموزان و با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري(مدظله العالی) در خصوص تحقق شعار سال  (حمایت از کالای ایرانی) و نهادینه نمودن فرهنگ استفاده از کالای ایرانی که باعث ایجاد اشتغال برای جوانان کشور و كمك به رونق و شكوفايي اقتصاد و پیشرفت هرچه بهتر ايران اسلامي می گردد را خواستار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر