آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27065
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/26 - 20:11
در نوروز سال ۹۷ در مجموعه ۴ سریال جدید از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، امسال چهار سریال جدید «پایتخت5»، «تعطیلات رؤیایی»، «دیوار به دیوار2» و «هیأت مدیره» به ترتیب از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج سیما پخش می‌شوند. 

پایتخت 5 که از شبکه یک سیما تقدیم مخاطبان خواهد شد به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری ساخته شده است. این مجموعه، ادامه روایت پایتخت‌های قبلی است و خانواده و تعامل آنها برای حل مشکلات پیش رو، موضوع اصلی داستان را تشکیل می‌دهد. این بار قصه خانواده نقی معمولی به خارج از مرزهای ایران کشیده می‌شود و ماجرا‌‌هایی جالب و جذاب را پدید می آورد که از جمله آنها می‌توان به گرفتار شدن این خانواده در حوزه درگیری‌های داعش اشاره کرد.

پایتخت 5 هر شب ساعت 22 تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«تعطیلات رؤیایی» نیز که سریالی کمدی است از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت. علیرضا امینی کارگردان این سریال است و داستان دو برادر را که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت‌هایی رسیده‌اند و در ایام نوروز تصمیم می‌گیرند به دعوت یکی از برادرها به‌صورت زمینی به کیش سفر کنند روایت می کند. این مجموعه هر شب ساعت 21:30 از شبکه دو پخش می شود.

شبکه دو با ارائه مجموعه کلاه قرمزی نیز امسال مخاطبان زیادی را جلب خود خواهد کرد. مجموعه ای که با به کارگیری عروسک های کلاه قرمزی و پسرخاله و دیگر اعضای گروه، اگرچه به ظاهر برای گروه سنی کودک و نوجوان ساخته می شود اما مخاطبان بزرگسال اشتیاق بیشتری برای تماشای آن دارند.

علاقه‌مندان به این عروسک‌های دوست داشتنی هر شب ساعت 20 پای تلویزیون بنشینند.

شبکه سه سیما نیز به علت موفقیت سریال «دیوار به دیوار» در سری نخست، نوروز امسال سری دوم این مجموعه را در جدول نوروزی خود قرار داد. «دیوار به دیوار2» ادامه روایت‌های طنز مجموعه قبلی است و مخاطب با ادامه ماجرای ساکنان یک عمارت بزرگ ویلایی را پی گیری می‌کند.

دیوار به دیوار هز شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

شبکه پنج سیما نیز پخش سریال 100 قسمتی «هیأت مدیره» را در نوروز 97 آغاز خواهد کرد. علی خودسیانی قصه سریال را بر اساس زوج جوانی نوشته که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می‌شوند. مازیار میری «هیات مدیره» را کارگردانی می کند.

شبکه پنج سیما این سریال را هر شب ساعت 23 تقدیم مخاطبان خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر