آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27062
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/26 - 19:27
جلسه شورای آموزش و پرورش اصلاندوز با هدف ارایه راهکارها و حل مشکلات آموزشی و پرورشی با حضور بخشدار و جمعی از مسئولین منطقه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید نوروز باستانی و ارائه گزارشی از عملکرد مصوبات جلسات قبلی حضور و همکاری مستمر و موثر اعضای محترم شورای آموزش و پرورش در جلسات شورا را زمینه اجرای مطلوب طرح و برنامه ها آموزشی و پرورشی عنوان کرد.

وی با تشریح دستوررات جلسه اظهار امیدواری کرد که در سال آتی نیز با رهنمودهای ارزنده اعضای شورا بتوانیم برنامه ریزی دقیقی در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی منطقه  داشته باشیم .

سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز نیز با تبریک پیشاپیش عید نوروز و سال جدید از اقدامات انجام یافته در اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در سال 96 قدر دانی نمود و گفت: آموزش و پرورش بعنوان یکی از اصلی ترین نهادهای فرهنگ ساز جامعه، نقشي كليدي و حساس در جامعه دارد و اگر با برنامه ريزي و علم و دانش پيش برود در رشد و بالندگي جامعه نقشي ماندگارخواهد داشت.

وی خواستار مشارکت همه دستگاه‌ها، نهادها و مردم در آموزش و پرورش شد و افزود: آموزش و پرورش متعلق به همه است و پیشرفت و تعالی آن نیز باعث پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود پس باید همه نهاد های دولتی و مردم آموزش و پرورش را یاری کنند.

تجلیل از اعضای شورای آموزش و پرورش اصلاندوز و خبرنگاران و اهدای لوح سپاهس و هدیه به رییس آموزش و پرورش اصلاندوز بدلیل عملکرد موفقیت آمیز مهرآوران در مراحل آموزشی،تربیتی و پروژه های عمرانی آموزش و پرورش و همکاری با سپاه ناحیه عشایری در برنامه های مختلف از دیگر برنامه های برگزار شده در این جلسه بود.

گفتنی است سیاستها و برنامه های آموزش و پرورش منطقه،حفاظت فزیکی مدارس در ایام تعطیلات نوروزی، برنامه ریزی جهت تکریم و تجلیل از معلمان توانمند و ساعی در آزمون سراسری 96 از جمله موارد مورد بحث در این جلسه بود.

همچنین بخشداراصلاندوز و اعضای شورای آموزش و پرورش با حضور در آموزشگاه شبانه روزی المهدی(عج) از ستاد اسکان میهمانان نوروزی بازدید کردند.

بخشدار اصلاندوز ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز در بازدید از مرکز اسکان نوروزی فرهنگیان امکانات و تجهیزات آماده برای ارائه خدمات در مراکز اسکان را بسیار مطلوب دانست و از زحمات رییس اداره  آموزش و پرورش، کارشناسان مربوط و عوامل اجرایی قدردانی کرد.

سید عباس مینایی همچنین به تکریم ارباب رجوع و رفتار مناسب در شأن فرهنگیان و میهمانان عزیز تاکید کرد.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز نیز با تبریک پیشاپیش عید نوروز از آمادگی کامل این ستاد برای استقبال و ارائه خدمات مناسب به میهمانان فرهنگی و مسافران نوروزی از 28 اسفند سال 96 لغایت 12 فروردین سال 97 خبر داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر